Przyjaciółki | sezon 2 odc. 23

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed wyjazdem na weekend z Rafałem Inga odwiedza Patrycję. Mówi jej o namiętnej nocy z Piotrem. Zuzę irytuje obecność Stefy. Zuza znajduje ją w barze, w którym przed laty matka bywała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza, odkąd zdała sobie sprawę, że kocha Wojtka (Lesław Żurek), rzuca się w wir pracy, by zagłuszyć uczucia. Mimo że rozstała się z ukochanym, postanawia nie dopuścić, by związał się z Moniką (Natalia Klimas). Z pomocą swojego asystenta Dagmara (Marcin Korcz) knuje przeciwko niemu intrygę. Tymczasem Anka dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. Inga po zamknięciu przedszkola podejmuje pracę jako opiekunka do dzieci. Z kolei Patrycja, które wkrótce ma wziąć ślub z Michałem (Marcin Rogacewicz), boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo tego nie rezygnuje z zostania matką.

W tym odcinku

Kilka godzin przed wyjazdem na weekend z Rafałem Inga odwiedza Patrycję. Mówi jej, że spędziła namiętną noc z Piotrem, a teraz nie wie co ma robić. Zuzę irytuje obecność Stefy. Matka i córka ciągle się ścierają. Po pracy Zuza znajduje Stefę w barze, w którym przed wieloma laty ta zwykła pić w towarzystwie nieznajomych mężczyzn. Matka wyrzuca jej, że pielęgnuje negatywne wspomnienia. Niebawem okazuje się, że nagły przyjazd Stefy ma konkretny powód. Patrycja odwiedza Oliwię w szpitalu psychiatrycznym, do którego ta trafiła po nieudanej próbie samobójczej. Bezskutecznie stara się podnieść ją na duchu. Paweł zawozi matkę na zabieg do gabinetu rehabilitacyjnego Michała. Czekając na Marię, zagaduje Sylwię. Rejestratorka bardzo mu się podoba. Jednak Sylwia postanawia go ignorować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...