Przyjaciółki | sezon 2 odc. 19

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka postanawia szczerze porozmawiać z Pawłem o Ewie i jej domniemanej ciąży. Mąż potwierdza jej przypuszczenia. Zuza wybiera się na konferencję do Poznania. Na dworcu spotyka Łukasza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza, odkąd zdała sobie sprawę, że kocha Wojtka (Lesław Żurek), rzuca się w wir pracy, by zagłuszyć uczucia. Mimo że rozstała się z ukochanym, postanawia nie dopuścić, by związał się z Moniką (Natalia Klimas). Z pomocą swojego asystenta Dagmara (Marcin Korcz) knuje przeciwko niemu intrygę. Tymczasem Anka dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. Inga po zamknięciu przedszkola podejmuje pracę jako opiekunka do dzieci. Z kolei Patrycja, które wkrótce ma wziąć ślub z Michałem (Marcin Rogacewicz), boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo tego nie rezygnuje z zostania matką.

W tym odcinku

Anka, Zuza, Inga i Patrycja spotykają się w salonie kosmetycznym tej ostatniej. Dyskutują na temat ewentualnej ciąży Ewy, kochanki Pawła. Zachęcona przez przyjaciółki Strzelecka postanawia szczerze porozmawiać z mężem. Ten potwierdza jej przypuszczenia. Próbując uspokoić Ankę, obiecuje, że nakłoni Ewę do aborcji. Zuza wybiera się na konferencję do Poznania. Na dworcu spotyka Łukasza, który również ma w niej uczestniczyć. Wspólna podróż zbliża ich do siebie. Tymczasem dwuznaczne zachowanie Janusza zaczyna irytować Ingę. Mężczyzna dziwnie na nią patrzy i wypytuje o biżuterię żony, która gdzieś zaginęła. Gruszewska boi się, że może zostać posądzona o kradzież. Patrycja jedzie do kliniki na zabieg, będący kolejnym etapem leczenia niepłodności metodą in vitro. Ma jej towarzyszyć Michał. Gdy zbiera się on do wyjścia ze swojego gabinetu, Sylwia wybucha płaczem. Skonsternowany mężczyzna próbuje ją pocieszyć i przytula. W tym momencie do pokoju wchodzi Zuza. Inga towarzyszy Hani podczas lekcji baletu. Na zajęciach niespodziewanie pojawia się Piotr ze swoją córką Olą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...