Przyjaciółki | sezon 4 odc. 48

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga ma wątpliwości co do swojego związku z Szymonem. Nadal jest ostrożna, mimo że dentysta się rozwiódł. Zwierza się Ance i Patrycji. Strzelecka opowiada o nocy spędzonej z Maćkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza nie potrafi odnaleźć się w roli przyszłej matki. Nie jest pewna, czy na pewno chce tego dziecka. Na dodatek w jej banku pojawia się tajemnicza Alicja (Katarzyna Zielińska). Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) znowu będą razem. Być może w końcu staną na ślubnym kobiercu. Patrycja wciąż marzy o dziecku. Możliwe, że wspólnie uda im się stworzyć dom dla adoptowanego chłopca. Anka odżywa po wygranej sprawie rozwodowej. Strzelecka zawrze pewną niezwykłą znajomość. Tymczasem sielanka zakochanych Ingi i Szymona (Filip Bobek) nie potrwa długo. W życiu mężczyzny pojawi się bowiem pewna kobieta (Anna Dereszowska). Ich związek zostanie wystawiony na ciężką próbę.

W tym odcinku

Inga wciąż ma wątpliwości co do swojego związku z Szymonem. Nadal jest ostrożna, mimo że dentysta się rozwiódł. Zwierza się Ance i Patrycji. Strzelecka opowiada o nocy spędzonej z Maćkiem. Tymczasem Zuza postanawia pomóc Aśce, właścicielce podupadającego pensjonatu, w którym się zatrzymała. Szuka w internecie informacji na temat unijnego dofinansowania i agroturystyki. Z lektury wyrywa ją telefon od Wojtka. Mężczyzna informuje ją, że odchodzi. Nie może znieść, że Zuza woli samotność od wspólnego zmagania się z bólem po stracie dziecka. Anka odprowadza Maćka na zajęcia z jogi. Przed drzwiami całują się. Namiętny pocałunek przerywa pojawienie się Julki. Nastoletnia córka Strzeleckiej jest w szoku, widząc matkę w objęciach młodszego mężczyzny. Patrycja i Michał pakują rzeczy Filipa. Dziś mają go odwieźć do Andżeliki. Choć jest im bardzo ciężko, starają się nie okazywać smutku i zachować radosny nastrój ze względu na chłopca. Dla niego również to wyjątkowo trudny moment. Kolejna klientka pyta Ankę o muffiny. Strzelecka postanawia spróbować swoich sił w tym biznesie. Proponuje współpracę Indze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...