Przyjaciółki | sezon 3 odc. 30

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka nie radzi sobie z Julką. Dziewczyna ignoruje jej zakazy. Inga czeka na hydraulika. Okazuje się, że jest nim jeden z mężczyzn, którzy do niej wydzwaniają z erotycznej infolinii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Inga i Patrycja próbują namówić kochanki Pawła, aby zeznawały przeciwko Strzeleckiemu. Dzięki nim Anka ma szansę poprawić swój wizerunek podczas rozprawy rozwodowej i najważniejsze - zatrzymać przy sobie dzieci. Stefa przyjeżdża do warszawskiego szpitala na chemioterapię. Po spotkaniu z matką Zuza stwierdza, że bliskość i czułość w związku jest bardzo ważna. Nieoczekiwanie dla siebie samej prosi Wojtka, aby pomógł jej popracować nad stworzeniem takich właśnie relacji. Patrycja i Stempel szykują się do wyjścia. Sebo znów zaprosił ich, aby towarzyszyli mu podczas sesji. Patrycja nie zauważa, jak bardzo podoba się mężczyźnie. Sądzi, że słynny fryzjer jest partnerem Jerry'ego. Z kolei Jerry'emu wpadł w oko Stempel. Anka nie radzi sobie z Julką, która ignoruje zakazy matki. Córka informuje ją, że po rozwodzie zamieszka z ojcem. Wojtek odwiedza Stefę w szpitalu. Kobieta jest lekko zdziwiona, gdyż nie wiedziała, że Zuza ma partnera. Szybko orientuje się z jakiego powodu Wojtek ją odwiedził... Inga czeka w swoim nowym mieszkaniu na hydraulika. Okazuje się, że jest nim jeden z mężczyzn, którzy do niej wydzwaniają z erotycznej infolinii. Mężczyzna nieoczekiwanie składa Gruszewskiej dosyć nietypową propozycję. Julka nie odbiera telefonów od matki. Zaniepokojona Anka prosi o pomoc Krzysztofa. Okazuje się, że nauczyciel usłyszał, jak nastolatki umawiały się na imprezę. Oboje wyruszają na poszukiwania córki Strzeleckiej. Inga przychodzi do Andrzeja i Doroty po Hanię. Już w drzwiach dowiaduje się, że jej były mąż wdał się w romans.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...