Przyjaciółki | sezon 3 odc. 28

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Strzelecka jest przerażona, bo spodziewa się rodziców. Nie powiedziała im o rozstaniu z Pawłem, a rozwód jest dla nich czymś niedopuszczalnym. Markiewicz zaprasza Wojtka na imprezę służbową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Strzelecka jest przerażona, bo spodziewa się wizyty rodziców. Nie powiedziała im o rozstaniu z Pawłem. Dla jej matki i ojca rozwód jest czymś niedopuszczalnym. Zuza radzi jej, aby na czas ich pobytu Julkę wysłała do koleżanki, chłopcom kupiła grę, nieobecność Pawła przemilczała i liczyła na to, że rodzice niczego nie zauważą. Niestety jej plan okazuje się mało skuteczny. Tymczasem sama Markiewicz zaprasza Wojtka na imprezę służbową. Boi się, bo w pracy uchodzi za żelazną singielkę. Podczas spotkania obserwuje ją Dagmar. Mężczyzna odkrywa, że zakochał się w niedostępnej dyrektorce. Inga i Dorota jadą do nowego mieszkania Gruszewskiej. Nie znajdują miejsca parkingowego, więc zastawiają wjazd do bramy. Świadkiem sytuacji jest Szymon, który nie może odmówić sobie wygłoszenia kąśliwej uwagi pod adresem Ingi. Po jakimś czasie kobiety wracają do auta. Czeka na nie przykra niespodzianka. Następnie Gruszewska robi zakupy i rozmawia przez telefon. Nagle podchodzi do niej nieznajomy mężczyzna i proponuje pracę. Zaaferowana kobieta, daje mu swój numer telefonu. Wkrótce zaczyna odbierać telefony od obcych, nachalnych mężczyzn. Elżbieta odwiedza Patrycję w jej salonie fryzjerskim. Jest zrozpaczona, bo syn zerwał z nią wszelkie kontakty. Błaga Kochan, aby porozmawiała z Michałem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...