Przyjaciółki | sezon 3 odc. 29

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka ma pierwszą rozprawę rozwodową. Adwokat Pawła ujawnia przed sądem, że Strzelecka ma skłonności do nadużywania alkoholu. Podczas zebrania Łukasz staje w obronie Zuzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Inga jest zdenerwowana z powodu telefonów od nieznajomych mężczyzn, przekonanych, że dzwonią na numer sekstelefonu. Koleżanki wspierają Ankę, która ma pierwszą rozprawę rozwodową. Adwokat Pawła ujawnia przed sądem, że kobieta ma skłonności do nadużywania alkoholu. Załamana Strzelecka sądzi, że zostaną jej odebrane prawa rodzicielskie. Postanawia wstąpić do baru. Podczas zebrania Łukasz staje w obronie Zuzy. Kobieta dziękuje mu przyjacielskim pocałunkiem. Przypadkowym świadkiem tej sceny jest żona mężczyzny. Przyjaciółki Anki próbują namówić kochanki Pawła, Ewę i Sylwię, aby zeznawały przeciwko niemu w sądzie. Inga po raz kolejny kłóci się z Szymonem. Postanawia dać nauczkę uciążliwemu sąsiadowi. Zainteresowany Patrycją Sebo chce, by kobieta towarzyszyła mu podczas kolejnego zlecenia, jakim jest reklama biżuterii. Skacowana Anka zastaje w salonie Krzysztofa i próbuje go wyprosić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...