Przyjaciółki | sezon 3 odc. 31

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej nocuje u Ingi, która jeszcze nie wie, że były mąż zabawi u niej dłużej. Julka zamierza wyprowadzić się do ojca. Anka przeprasza, że uderzyła ją w twarz i prosi o rozmowę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Andrzej nocuje u Ingi, która jeszcze nie wie, że były mąż zabawi u niej nieco dłużej. Julka zamierza wyprowadzić się do ojca. Anka przeprasza, że uderzyła ją w twarz i prosi o rozmowę, lecz dziewczyna nie zmienia decyzji. Matka Wojtka chce poznać jego przyjaciółkę. Mężczyzna stara się wymigać od rodzinnego obiadu, ale w końcu ustępuje. Musi znaleźć w sobie siłę, by na to szczególne spotkanie zaprosić Zuzę. Oliwia spieszy się do Patrycji. Podczas masażu u Tadka dowiedziała się, że Michał spotyka się z nową recepcjonistką. Na prośbę Andrzeja Inga stara się przekonać Dorotę do rozmowy z nim. Anka zauważa, że w sklepie spożywczym szukają pracownicy na stanowisko sprzedawczyni. Wpada na pewien pomysł. Tymczasem Michał spotyka się z Patrycją. Prosi, by oddała mu książkę, której potrzebuje. Następnie przyznaje, że chciał pomówić o czymś jeszcze. Przekonany, że kobieta spotyka się z Sebastianem, proponuje jej podwójną randkę. Po rozmowie z nim Kochan idzie do salonu i pyta fryzjera, czy nie mógłby udawać jej faceta na obiedzie z Michałem i Mają. Sebo jest zachwycony propozycją. Andrzej spotyka Ulę. Kobieta, zaniepokojona jego milczeniem, postanowiła sprawdzić, co się z nim dzieje. Mężczyzna nie chce odpowiadać na jej pytania. Prosi o czas. Z oddali ich rozmowę obserwuje Dorota. Nagle postanawia interweniować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...