Przyjaciółki | sezon 3 odc. 36

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dagmar wyznaje miłość Markiewicz. Wybiera na to złą chwilę. Anka umawia się na kawę z Krzysztofem. Podczas spotkania czuje się skrępowana. Dorota dostarcza Indze nagranie obciążające Pawła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Dorota umawia się na spotkanie z Pawłem. Od pierwszej chwili go kokietuje i prosi o pomoc. Opowiada, że jej kochanek zginął w wypadku samochodowym. Cały spadek po nim dostaną żona i dziecko. Ona sama zostanie bez środków do życia. Mówiąc to włącza dyktafon i zaczyna kierować rozmową. W końcu Paweł proponuje jej fałszerstwo. Inga i Zuza oglądają plakat z wyznaniem Michała. Mają nadzieję, że teraz Patrycja nie zawaha się wybierając partnera. Dagmar wyznaje miłość Markiewicz. Wybiera zły moment. Dyrektorkę dręczą mdłości, zaczyna podejrzewać, że zaszła w ciążę. Inga spotyka Szymona. Pyta o Agnieszkę, która opiekowała się Hanią. Anka dzwoni do Krzysztofa i umawia się z nim na kawę. Podczas spotkania czuje się skrępowana. Inga szykuje się na randkę. Ma wychodzić, gdy odwiedza ją Dorota. Kobieta przynosi jej nagranie obciążające Pawła. W zamian prosi o załatwienie spotkania z Szymonem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...