Przyjaciółki | sezon 3 odc. 37

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga daje Ance dyktafon z nagraniem obciążającym Pawła. Przekonuje przyjaciółkę, że powinna wykorzystać je w sądzie. Zuza wyznaje Patrycji, że jest w ciąży, którą chce usunąć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Przed siłownią Inga daje Ance dyktafon z nagraniem obciążającym Pawła. Przekonuje przyjaciółkę, że powinna wykorzystać je w sądzie. Zuza wyznaje Patrycji, że jest w ciąży, którą zamierza usunąć. Kochan przeżywa to, co usłyszała, Dziecko byłoby spełnieniem jej marzeń. Oliwia zauważa wielki plakat z wyznaniem Michała. Już nie chce być singielką, postanawia poderwać Stempla. Dagmar, po wyznaniu Zuzie miłości, postanawia zrezygnować z pracy. Szefowa prosi go o przemyślenie tej decyzji. Szymon, niezrażony niepowodzeniem, proponuje Indze kolejne spotkanie. Niestety, Niestety, Andrzej informuje Ingę, że nie weźmie do siebie Hani na weekend. Kobieta nie ma z kim zostawić córki. W końcu zaprasza sąsiada a kolację do domu. Sebo czeka na Patrycję przed domem dziecka. Zabiera ją na kawę. Ich rozmowa schodzi na temat macierzyństwa. Kochan wyznaje, że nie może mieć dzieci. Oprócz tego mówi, że wróciła do Michała. Sebastian, słysząc to, żegna się i wybiega z baru. Marlena zamyka sklep. Chora na cukrzycę, postanawia przejść na emeryturę. Anka jest załamana. W obecnej sytuacji utrata pracy może ją wiele kosztować. Tymczasem Wojtek w łazience Zuzy znajduje test ciążowy. Kobieta przyznaje, że spodziewa się dziecka. Zadowolonego z wiadomości mężczyznę, niepokoi obojętność ukochanej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...