Przyjaciółki | sezon 3 odc. 35

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matka Michała odwiedza Patrycję. Wyznaje, że żałuje słów, które wypowiedziała przed ich ślubem. Anka uczestniczy w rozprawie rozwodowej. Mówi, że od ponad dwóch miesięcy nie pije.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Matka Michała odwiedza Patrycję. Wyznaje, że żałuje słów, które wypowiedziała przed ich ślubem. Dociera do niej, że przez nie straciła synową i syna. Anka uczestniczy w rozprawie rozwodowej. Odpowiada na pytania prawników. Mówi, że od ponad dwóch miesięcy nie pije. Paweł udowadnia, że żona kłamie i wnioskuje o wyłączne prawo do opieki nad dziećmi. Elżbieta idzie do gabinetu Michała. Chce poznać Majkę i pogratulować im dziecka. Inga dostaje pracę na stanowisku asystentki w agencji ubezpieczeniowej. Poświęca jej swój wolny czas. Widząc to, Szymon proponuje jej pomoc w opiece nad Hanią. Anka przychodzi po synów. Przed szkołą spotyka Julkę, która czeka na babcię. Maria, nie uprzedzając jej, znów odbiera wnuków ze szkoły. Strzelecką cieszy widok córki, ale dziewczyna nie chce z nią rozmawiać. Pod wpływem Wojtka Zuza składa wizytę Stefie. Obie zachowują dystans, ale zabierają się za przeglądanie rodzinnych albumów. Dorota wprasza się do Ingi na herbatę. Chwilę później dołącza do nich Anka. Jest w wyjątkowo podłym nastroju. Obie koleżanki starają się ją pocieszyć. W końcu Dorota wpada na pomysł, że uwiedzie Pawła i dostarczy Ance dowodów obciążających go. Patrycję spotyka niespodzianka. W drodze do salonu kobieta widzi, jak na jednym z wieżowców robotnicy rozwijają plakat z napisem: "Patrycja, kocham cię. Michał".

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...