Już wkrótce znajdziesz tutaj więcej informacji o tej osobie...
Sensacje XX wieku: Goering
gospodarz
|
TVP Historia |
Pt 26.04 9:50 |
Tajna historia XX wieku: Droga do gwiazd (33)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 26.04 10:00 |
Tajna historia XX wieku: Największa tajemnica klasztoru (34)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 26.04 10:30 |
Skarby III Rzeszy: Religia Heinricha Himmlera (9)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 26.04 14:00 |
Skarby III Rzeszy: Największa tajemnica (10)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 26.04 14:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Cena zwycięstwa, część 2
reżyseria
|
TVP Historia |
Pt 26.04 16:25 |
Sensacje XX wieku: Goering
gospodarz
|
TVP Historia |
Pt 26.04 22:00 |
Encyklopedia II wojny światowej: Tajemnica Barbarossy
reżyseria
|
TVP Historia |
So 27.04 2:30 |
Tajna historia XX wieku: Kto chciał zabić Hitlera? (54)
gospodarz
|
Polsat Doku |
So 27.04 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Tarcza i miecz (55)
gospodarz
|
Polsat Doku |
So 27.04 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Największa tajemnica zamku Książ (7)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 27.04 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Dolina tajemnic (8)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 27.04 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Droga do gwiazd (33)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 27.04 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Największa tajemnica klasztoru (34)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 27.04 7:30 |
Tajna historia XX wieku: Zagadka Luftmuny (35)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 27.04 10:00 |
Tajna historia XX wieku: Grundmann (36)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 27.04 10:30 |
Tajna historia XX wieku: Morze, nasze morze... (56)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Nd 28.04 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Zamach na Lenina (57)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Nd 28.04 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Religia Heinricha Himmlera (9)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 28.04 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Największa tajemnica (10)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 28.04 6:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Tajemnica Barbarossy
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Nd 28.04 6:45 |
Tajna historia XX wieku: Zagadka Luftmuny (35)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 28.04 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Grundmann (36)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 28.04 7:30 |
Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 28.04 10:00 |
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 1 (38)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 28.04 10:30 |
Tajna historia XX wieku: Morska twierdza, część 1 (5)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Nd 28.04 11:00 |
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 2 (39)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 29.04 0:00 |
Tajna historia XX wieku: Miasto ograbione (40)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 29.04 0:30 |
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 29.04 1:00 |
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 29.04 1:30 |
Tajna historia XX wieku: Pałac nad jeziorem (58)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 29.04 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Broń XX wieku (59)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 29.04 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Kraina skarbów (11)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 29.04 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Droga do skarbów (12)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 29.04 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 29.04 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 1 (38)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 29.04 7:30 |
Sensacje XX wieku: Więzień specjalny
gospodarz
|
TVP Historia |
Pon 29.04 9:25 |
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 2 (39)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 29.04 10:00 |
Tajna historia XX wieku: Miasto ograbione (40)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 29.04 10:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Tajemnica Barbarossy
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Pon 29.04 12:45 |
Skarby III Rzeszy: Kraina skarbów (11)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 29.04 14:00 |
Skarby III Rzeszy: Droga do skarbów (12)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 29.04 14:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Stalingrad, część 1
reżyseria
|
TVP Historia |
Pon 29.04 16:10 |
Sensacje XX wieku: Więzień specjalny
gospodarz
|
TVP Historia |
Pon 29.04 22:50 |
Encyklopedia II wojny światowej: Tragiczne miasto
reżyseria
|
TVP Historia |
Wt 30.04 1:50 |
Tajna historia XX wieku: Tajna misja starego czołgu (60)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Wt 30.04 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Jak zabić dyktatora (61)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Wt 30.04 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Skarb Gauleitera (13)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 30.04 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Powrót do Czochy (14)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 30.04 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 2 (39)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 30.04 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Miasto ograbione (40)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 30.04 7:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Goebbels
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Wt 30.04 8:00 |
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 1
gospodarz
|
TVP Historia |
Wt 30.04 9:15 |
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 2
gospodarz
|
TVP Historia |
Wt 30.04 9:45 |
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 30.04 10:00 |
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 30.04 10:30 |
Skarby III Rzeszy: Skarb Gauleitera (13)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 30.04 14:00 |
Skarby III Rzeszy: Powrót do Czochy (14)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 30.04 14:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Stalingrad, część 2
reżyseria
|
TVP Historia |
Wt 30.04 16:15 |
Encyklopedia II wojny światowej: Stalingrad, część 1
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Wt 30.04 16:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Stalingrad, część 2
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Wt 30.04 17:00 |
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 1
gospodarz
|
TVP Historia |
Śr 1.05 0:10 |
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 2
gospodarz
|
TVP Historia |
Śr 1.05 0:35 |
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 1 (1)
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Śr 1.05 1:10 |
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 2 (2)
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Śr 1.05 1:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Goebbels
reżyseria
|
TVP Historia |
Śr 1.05 1:50 |
Encyklopedia II wojny światowej: Goebbels
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Śr 1.05 2:20 |
Tajna historia XX wieku: Sprawa Joachima Kuhna (62)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Śr 1.05 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Tajemniczy zamach, część 1 (63)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Śr 1.05 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Ostatnia broń Hitlera (15)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 1.05 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Tajemniczy bunkier (16)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 1.05 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 1.05 7:00 |
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 1.05 7:30 |
Sensacje XX wieku: Stalowe Przymierze, część 1
gospodarz
|
TVP Historia |
Śr 1.05 8:05 |
Sensacje XX wieku: Stalowe Przymierze, część 2
gospodarz
|
TVP Historia |
Śr 1.05 8:30 |
Tajna historia XX wieku: Milcząca barykada, część 1 (1)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 1.05 16:00 |
Tajna historia XX wieku: Milcząca barykada, część 2 (2)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 1.05 16:30 |
Skarby III Rzeszy: Ostatnia broń Hitlera (15)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 1.05 18:30 |
Skarby III Rzeszy: Tajemniczy bunkier (16)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 1.05 19:00 |
Tajna historia XX wieku: Milcząca barykada, część 1 (1)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 1.05 19:30 |
Tajna historia XX wieku: Tajemniczy zamach, część 2 (64)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Czw 2.05 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Gehlen (65)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Czw 2.05 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Skarb Łysego Wzgórza (17)
gospodarz
|
Polsat Games |
Czw 2.05 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Złota legenda (18)
gospodarz
|
Polsat Games |
Czw 2.05 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Magazyn prochu, część 1 (43)
gospodarz
|
Polsat Games |
Czw 2.05 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Magazyn prochu, część 2 (44)
gospodarz
|
Polsat Games |
Czw 2.05 7:30 |
Sensacje XX wieku: Stalowe Przymierze, część 1 (1)
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Czw 2.05 8:10 |
Sensacje XX wieku: Stalowe Przymierze, część 2 (2)
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Czw 2.05 8:30 |
Sensacje XX wieku: Stalowe Przymierze, część 3
gospodarz
|
TVP Historia |
Czw 2.05 9:55 |
Sensacje XX wieku: Stalowe Przymierze, część 4
gospodarz
|
TVP Historia |
Czw 2.05 10:25 |
Encyklopedia II wojny światowej: Tajemnica Barbarossy
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Czw 2.05 12:40 |
Encyklopedia II wojny światowej: Tajemnica Barbarossy
reżyseria
|
TVP Historia |
Czw 2.05 15:35 |
Tajna historia XX wieku: Umarłe miasto (3)
gospodarz
|
Polsat Games |
Czw 2.05 16:00 |
Tajna historia XX wieku: Westerplatte - inna prawda (4)
gospodarz
|
Polsat Games |
Czw 2.05 16:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Tajemnica Barbarossy
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Czw 2.05 17:25 |
Skarby III Rzeszy: Skarb Łysego Wzgórza (17)
gospodarz
|
Polsat Games |
Czw 2.05 18:30 |
Skarby III Rzeszy: Złota legenda (18)
gospodarz
|
Polsat Games |
Czw 2.05 19:00 |
Tajna historia XX wieku: Milcząca barykada, część 2 (2)
gospodarz
|
Polsat Games |
Czw 2.05 19:30 |
Sensacje XX wieku: Stalowe Przymierze, część 3
gospodarz
|
TVP Historia |
Czw 2.05 22:00 |
Sensacje XX wieku: Stalowe Przymierze, część 4
gospodarz
|
TVP Historia |
Czw 2.05 22:30 |
Tajna historia XX wieku: Legenda (66)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pt 3.05 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Poczdam - narodziny Europy, część 1 (67)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pt 3.05 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Skarb Himmlera (19)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 3.05 6:00 |
Skarby III Rzeszy: W pogoni za skarbami (20)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 3.05 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Zdrada monachijska (45)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 3.05 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Ostatnia linia (46)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 3.05 7:30 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941, część 1
gospodarz
|
TVP Historia |
Pt 3.05 8:10 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941, część 2
gospodarz
|
TVP Historia |
Pt 3.05 8:35 |
Tajna historia XX wieku: Morska twierdza, część 1 (5)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 3.05 16:00 |
Tajna historia XX wieku: Morska twierdza, część 2 (6)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 3.05 16:30 |
Skarby III Rzeszy: Skarb Himmlera (19)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 3.05 18:30 |
Skarby III Rzeszy: W pogoni za skarbami (20)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 3.05 19:00 |
Tajna historia XX wieku: Umarłe miasto (3)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pt 3.05 19:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: O honor Francji, część 1
reżyseria
|
TVP Historia |
So 4.05 0:55 |
Encyklopedia II wojny światowej: O honor Francji, część 2
reżyseria
|
TVP Historia |
So 4.05 1:35 |
Tajna historia XX wieku: Poczdam - narodziny Europy, część 2 (68)
gospodarz
|
Polsat Doku |
So 4.05 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Ostatnia twierdza (69)
gospodarz
|
Polsat Doku |
So 4.05 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Olbrzym (21)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 4.05 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Zadania specjalne (22)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 4.05 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Boże chroń cara (47)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 4.05 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Decydujący front (48)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 4.05 7:30 |
Skarby III Rzeszy: Olbrzym (21)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 4.05 18:30 |
Skarby III Rzeszy: Zadania specjalne (22)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 4.05 19:00 |
Tajna historia XX wieku: Westerplatte - inna prawda (4)
gospodarz
|
Polsat Games |
So 4.05 19:30 |
Tajna historia XX wieku: Droga przez Wisłę (70)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Nd 5.05 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Zamach w Sarajewie (71)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Nd 5.05 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Nieznane sztolnie Riese (23)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 5.05 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Tajemnicza góra (24)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 5.05 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Wizna (49)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 5.05 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Lekcja z historii (50)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 5.05 7:30 |
Skarby III Rzeszy: Nieznane sztolnie Riese (23)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 5.05 18:30 |
Skarby III Rzeszy: Tajemnicza góra (24)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 5.05 19:00 |
Tajna historia XX wieku: Morska twierdza, część 1 (5)
gospodarz
|
Polsat Games |
Nd 5.05 19:30 |
Tajna historia XX wieku: Magazyn prochu, część 1 (43)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 6.05 0:00 |
Tajna historia XX wieku: Magazyn prochu, część 2 (44)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 6.05 0:30 |
Tajna historia XX wieku: Zdrada monachijska (45)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 6.05 1:00 |
Tajna historia XX wieku: Ostatnia linia (46)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 6.05 1:30 |
Tajna historia XX wieku: Twierdze na szynach (72)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 6.05 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Przyjaciele (73)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Pon 6.05 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Kamienna reduta (25)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Twierdza tajemnic (26)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze, część 1 (52)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze, część 2 (53)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 7:30 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941 (1)
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Pon 6.05 8:00 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941 (2)
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Pon 6.05 8:25 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941, część 3
gospodarz
|
TVP Historia |
Pon 6.05 9:30 |
Sensacje XX wieku: Hess
gospodarz
|
TVP Historia |
Pon 6.05 9:55 |
Tajna historia XX wieku: Twierdza Osowiec (51)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 10:00 |
Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze, część 1 (52)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 10:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Sojusznicy
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Pon 6.05 12:40 |
Tajna historia XX wieku: Generał Własow (12)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 16:00 |
Encyklopedia II wojny światowej: Sojusznicy
reżyseria
|
TVP Historia |
Pon 6.05 16:10 |
Tajna historia XX wieku: Straceńcy (13)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 16:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: M - Maginota Linia
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Pon 6.05 16:35 |
Tajna historia XX wieku: Ogień i woda (14)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 17:00 |
Skarby III Rzeszy: Kamienna reduta (25)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 19:00 |
Skarby III Rzeszy: Twierdza tajemnic (26)
gospodarz
|
Polsat Games |
Pon 6.05 19:30 |
Sensacje XX wieku: Hess
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Pon 6.05 20:50 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941 (3)
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Pon 6.05 21:55 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941, część 3
gospodarz
|
TVP Historia |
Pon 6.05 23:05 |
Sensacje XX wieku: Hess
gospodarz
|
TVP Historia |
Pon 6.05 23:35 |
Encyklopedia II wojny światowej: Daleko na Wschodzie, część 1
reżyseria
|
TVP Historia |
Wt 7.05 2:00 |
Tajna historia XX wieku: Linia nadziei (74)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Wt 7.05 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Miecz Hitlera (75)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Wt 7.05 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Święte podziemia SS (27)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Zamek na wzgórzu (28)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Twierdza Osowiec (51)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze, część 1 (52)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 7:30 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941 (3)
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Wt 7.05 8:05 |
Sensacje XX wieku: Hess
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Wt 7.05 8:30 |
Sensacje XX wieku: Tajemnica Barbarossy, część 1
gospodarz
|
TVP Historia |
Wt 7.05 9:30 |
Sensacje XX wieku: Tajemnica Barbarossy, część 2
gospodarz
|
TVP Historia |
Wt 7.05 9:55 |
Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze, część 2 (53)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 10:00 |
Tajna historia XX wieku: Kto chciał zabić Hitlera? (54)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 10:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Daleko na Wschodzie (1)
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Wt 7.05 12:40 |
Tajna historia XX wieku: Narodziny siły (16)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 16:00 |
Encyklopedia II wojny światowej: Na Zachodzie znów spokój
reżyseria
|
TVP Historia |
Wt 7.05 16:25 |
Encyklopedia II wojny światowej: Na Zachodzie znów spokój
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Wt 7.05 16:30 |
Tajna historia XX wieku: Do boju (15)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 16:30 |
Tajna historia XX wieku: Nowa wojna (17)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 17:00 |
Skarby III Rzeszy: Święte podziemia SS (27)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 19:00 |
Skarby III Rzeszy: Zamek na wzgórzu (28)
gospodarz
|
Polsat Games |
Wt 7.05 19:30 |
Sensacje XX wieku: Tajemnica Barbarossy, część 1 (1)
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Wt 7.05 20:25 |
Sensacje XX wieku: Tajemnica Barbarossy, część 2 (2)
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Wt 7.05 20:50 |
Sensacje XX wieku: Tajemnica Barbarossy, część 1
gospodarz
|
TVP Historia |
Wt 7.05 22:45 |
Sensacje XX wieku: Tajemnica Barbarossy, część 2
gospodarz
|
TVP Historia |
Wt 7.05 23:20 |
Encyklopedia II wojny światowej: Daleko na Wschodzie, część 1
reżyseria
|
TVP Historia |
Śr 8.05 1:40 |
Tajna historia XX wieku: Miecz Kremla (76)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Śr 8.05 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Broń do zadań specjalnych (77)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Śr 8.05 3:30 |
Skarby III Rzeszy: Dwa skarby (29)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 6:00 |
Skarby III Rzeszy: Twierdza (30)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 6:30 |
Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze, część 2 (53)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 7:00 |
Tajna historia XX wieku: Kto chciał zabić Hitlera? (54)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 7:30 |
Sensacje XX wieku: Sprawa Admirała Canarisa, część 1
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Śr 8.05 8:20 |
Sensacje XX wieku: Sprawa Admirała Canarisa, część 2
gospodarz
|
TVP Historia 2 |
Śr 8.05 8:45 |
Sensacje XX wieku: Sprawa Admirała Canarisa, część 1
gospodarz
|
TVP Historia |
Śr 8.05 9:30 |
Sensacje XX wieku: Sprawa Admirała Canarisa, część 2
gospodarz
|
TVP Historia |
Śr 8.05 9:55 |
Tajna historia XX wieku: Tarcza i miecz (55)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 10:00 |
Tajna historia XX wieku: Morze, nasze morze... (56)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 10:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Daleko na Wschodzie (2)
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Śr 8.05 12:40 |
Tajna historia XX wieku: Decydujący czas (18)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 16:00 |
Encyklopedia II wojny światowej: Zwycięzcy i pokonani, część 1
reżyseria
|
TVP Historia |
Śr 8.05 16:10 |
Encyklopedia II wojny światowej: Zwycięzcy i pokonani (1)
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Śr 8.05 16:30 |
Tajna historia XX wieku: Droga do Polski (19)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 16:30 |
Tajna historia XX wieku: Prezentuj broń (20)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 17:00 |
Skarby III Rzeszy: Dwa skarby (29)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 19:00 |
Skarby III Rzeszy: Twierdza (30)
gospodarz
|
Polsat Games |
Śr 8.05 19:30 |
Encyklopedia II wojny światowej: Droga do wojny
reżyseria
|
TVP Historia 2 |
Śr 8.05 21:55 |
Sensacje XX wieku: Sprawa Admirała Canarisa, część 1
gospodarz
|
TVP Historia |
Śr 8.05 23:05 |
Sensacje XX wieku: Sprawa Admirała Canarisa, część 2
gospodarz
|
TVP Historia |
Śr 8.05 23:35 |
Encyklopedia II wojny światowej: Droga do wojny
reżyseria
|
TVP Historia |
Czw 9.05 1:45 |
Tajna historia XX wieku: Niechciana forteca (78)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Czw 9.05 3:00 |
Tajna historia XX wieku: Żołnierze Himmlera (79)
gospodarz
|
Polsat Doku |
Czw 9.05 3:30 |