Bogusław Wołoszański

zdjęcie
Już wkrótce znajdziesz tutaj więcej informacji o tej osobie...

Bogusław Wołoszański w programie TV

Sensacje XX wieku: Tajemnica bunkra Hitlera
gospodarz
TVP Historia Śr 17.04
23:10
Encyklopedia II wojny światowej: Obrona Helu, część 4
reżyseria
TVP Historia Czw 18.04
1:35
Tajna historia XX wieku: Grundmann (36)
gospodarz
Polsat Doku Czw 18.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
gospodarz
Polsat Doku Czw 18.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Nieznane sztolnie Riese (23)
gospodarz
Polsat Games Czw 18.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Tajemnicza góra (24)
gospodarz
Polsat Games Czw 18.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Do boju (15)
gospodarz
Polsat Games Czw 18.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Narodziny siły (16)
gospodarz
Polsat Games Czw 18.04
7:30
Encyklopedia II wojny światowej: Rommel
reżyseria
TVP Historia 2 Czw 18.04
8:30
Sensacje XX wieku: Tajemnica Cicero
gospodarz
TVP Historia Czw 18.04
9:35
Tajna historia XX wieku: Nowa wojna (17)
gospodarz
Polsat Games Czw 18.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Decydujący czas (18)
gospodarz
Polsat Games Czw 18.04
10:30
Skarby III Rzeszy: Powrót do zamku Grodno (31)
gospodarz
Polsat Games Czw 18.04
14:00
Skarby III Rzeszy: Skarb Wałbrzycha (32)
gospodarz
Polsat Games Czw 18.04
14:30
Encyklopedia II wojny światowej: Armia Czerwona, część 1
reżyseria
TVP Historia Czw 18.04
16:10
Sensacje XX wieku: Tajemnica Cicero
gospodarz
TVP Historia Czw 18.04
23:40
Encyklopedia II wojny światowej: Obrona Helu, część 5
reżyseria
TVP Historia Pt 19.04
2:15
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 1 (38)
gospodarz
Polsat Doku Pt 19.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 2 (39)
gospodarz
Polsat Doku Pt 19.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Kamienna reduta (25)
gospodarz
Polsat Games Pt 19.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Twierdza tajemnic (26)
gospodarz
Polsat Games Pt 19.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Nowa wojna (17)
gospodarz
Polsat Games Pt 19.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Decydujący czas (18)
gospodarz
Polsat Games Pt 19.04
7:30
Sensacje XX wieku: Operacja 'Odessa', część 1
gospodarz
TVP Historia Pt 19.04
9:50
Tajna historia XX wieku: Droga do Polski (19)
gospodarz
Polsat Games Pt 19.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Prezentuj broń (20)
gospodarz
Polsat Games Pt 19.04
10:30
Encyklopedia II wojny światowej: Armia Czerwona (1)
reżyseria
TVP Historia 2 Pt 19.04
10:55
Skarby III Rzeszy: UFO nad Muchołapką (33)
gospodarz
Polsat Games Pt 19.04
14:00
Skarby III Rzeszy: Skarb ambasadora (34)
gospodarz
Polsat Games Pt 19.04
14:30
Encyklopedia II wojny światowej: Armia Czerwona, część 2
reżyseria
TVP Historia Pt 19.04
16:15
Sensacje XX wieku: Operacja 'Odessa', część 1
gospodarz
TVP Historia Pt 19.04
22:00
Encyklopedia II wojny światowej: Piramidy XX wieku
reżyseria
TVP Historia So 20.04
2:25
Tajna historia XX wieku: Miasto ograbione (40)
gospodarz
Polsat Doku So 20.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
Polsat Doku So 20.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Święte podziemia SS (27)
gospodarz
Polsat Games So 20.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Zamek na wzgórzu (28)
gospodarz
Polsat Games So 20.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Droga do Polski (19)
gospodarz
Polsat Games So 20.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Prezentuj broń (20)
gospodarz
Polsat Games So 20.04
7:30
Tajna historia XX wieku: Zapomniani bohaterowie (21)
gospodarz
Polsat Games So 20.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Milcząca barykada, część 2 (2)
gospodarz
Polsat Doku So 20.04
10:10
Tajna historia XX wieku: Twierdza (22)
gospodarz
Polsat Games So 20.04
10:30
Tajna historia XX wieku: Umarłe miasto (3)
gospodarz
Polsat Doku So 20.04
10:40
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
Polsat Doku Nd 21.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Magazyn prochu, część 1 (43)
gospodarz
Polsat Doku Nd 21.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Dwa skarby (29)
gospodarz
Polsat Games Nd 21.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Twierdza (30)
gospodarz
Polsat Games Nd 21.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Zapomniani bohaterowie (21)
gospodarz
Polsat Games Nd 21.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Twierdza (22)
gospodarz
Polsat Games Nd 21.04
7:30
Tajna historia XX wieku: Westerplatte - inna prawda (4)
gospodarz
Polsat Doku Nd 21.04
9:40
Tajna historia XX wieku: Linia Mołotowa (23)
gospodarz
Polsat Games Nd 21.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Tajemnica miasta (24)
gospodarz
Polsat Games Nd 21.04
10:30
Tajna historia XX wieku: Zagadka Luftmuny (35)
gospodarz
Polsat Doku Pon 22.04
0:00
Tajna historia XX wieku: Grundmann (36)
gospodarz
Polsat Doku Pon 22.04
0:30
Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
gospodarz
Polsat Doku Pon 22.04
1:00
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 1 (38)
gospodarz
Polsat Doku Pon 22.04
1:30
Tajna historia XX wieku: Magazyn prochu, część 2 (44)
gospodarz
Polsat Doku Pon 22.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Zdrada monachijska (45)
gospodarz
Polsat Doku Pon 22.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Powrót do zamku Grodno (31)
gospodarz
Polsat Games Pon 22.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Skarb Wałbrzycha (32)
gospodarz
Polsat Games Pon 22.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Linia Mołotowa (23)
gospodarz
Polsat Games Pon 22.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Tajemnica miasta (24)
gospodarz
Polsat Games Pon 22.04
7:30
Sensacje XX wieku: Operacja 'Odessa', cześć 2
gospodarz
TVP Historia Pon 22.04
9:30
Tajna historia XX wieku: Tajemnica Dirksena (25)
gospodarz
Polsat Games Pon 22.04
10:00
Encyklopedia II wojny światowej: Piramidy XX wieku
reżyseria
TVP Historia 2 Pon 22.04
10:10
Tajna historia XX wieku: Złoto Wrocławia (26)
gospodarz
Polsat Games Pon 22.04
10:30
Skarby III Rzeszy: Tajemniczy zamek (1)
gospodarz
Polsat Games Pon 22.04
14:00
Skarby III Rzeszy: Szlak szczurów (2)
gospodarz
Polsat Games Pon 22.04
14:30
Encyklopedia II wojny światowej: Zbrodnia i kara
reżyseria
TVP Historia Pon 22.04
16:35
Sensacje XX wieku: Operacja 'Odessa', cześć 2
gospodarz
TVP Historia Pon 22.04
22:55
Encyklopedia II wojny światowej: Kilka najdłuższych dni, część 1
reżyseria
TVP Historia Wt 23.04
1:45
Tajna historia XX wieku: Ostatnia linia (46)
gospodarz
Polsat Doku Wt 23.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Boże chroń cara (47)
gospodarz
Polsat Doku Wt 23.04
3:30
Skarby III Rzeszy: UFO nad Muchołapką (33)
gospodarz
Polsat Games Wt 23.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Skarb ambasadora (34)
gospodarz
Polsat Games Wt 23.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Tajemnica Dirksena (25)
gospodarz
Polsat Games Wt 23.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Złoto Wrocławia (26)
gospodarz
Polsat Games Wt 23.04
7:30
Sensacje XX wieku: Decydująca bitwa, część 1
gospodarz
TVP Historia Wt 23.04
9:05
Tajna historia XX wieku: Pałac na uboczu (27)
gospodarz
Polsat Games Wt 23.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Tajemnica Herberta K. (28)
gospodarz
Polsat Games Wt 23.04
10:30
Encyklopedia II wojny światowej: Zbrodnia i kara
reżyseria
TVP Historia 2 Wt 23.04
12:45
Skarby III Rzeszy: Grabieżcy (3)
gospodarz
Polsat Games Wt 23.04
14:00
Skarby III Rzeszy: Lista zaginionych skarbów (4)
gospodarz
Polsat Games Wt 23.04
14:30
Encyklopedia II wojny światowej: Kwatery Hitlera
reżyseria
TVP Historia Wt 23.04
16:30
Encyklopedia II wojny światowej: Kwatery Hitlera
reżyseria
TVP Historia 2 Wt 23.04
22:20
Sensacje XX wieku: Decydująca bitwa, część 1
gospodarz
TVP Historia Wt 23.04
22:40
Encyklopedia II wojny światowej: Kilka najdłuższych dni, część 2
reżyseria
TVP Historia Śr 24.04
1:20
Tajna historia XX wieku: Decydujący front (48)
gospodarz
Polsat Doku Śr 24.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Wizna (49)
gospodarz
Polsat Doku Śr 24.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Tajemniczy zamek (1)
gospodarz
Polsat Games Śr 24.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Szlak szczurów (2)
gospodarz
Polsat Games Śr 24.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Pałac na uboczu (27)
gospodarz
Polsat Games Śr 24.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Tajemnica Herberta K. (28)
gospodarz
Polsat Games Śr 24.04
7:30
Encyklopedia II wojny światowej: Kwatery Hitlera
reżyseria
TVP Historia 2 Śr 24.04
8:25
Sensacje XX wieku: Decydująca bitwa, część 2
gospodarz
TVP Historia Śr 24.04
9:15
Tajna historia XX wieku: Skarb obozów (29)
gospodarz
Polsat Games Śr 24.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Kozacka dolina (30)
gospodarz
Polsat Games Śr 24.04
10:30
Skarby III Rzeszy: Strażnicy skarbów (5)
gospodarz
Polsat Games Śr 24.04
14:00
Skarby III Rzeszy: Podziemna kwatera Hitlera (6)
gospodarz
Polsat Games Śr 24.04
14:30
Encyklopedia II wojny światowej: Sojusznicy
reżyseria
TVP Historia Śr 24.04
16:25
Encyklopedia II wojny światowej: Sojusznicy
reżyseria
TVP Historia 2 Śr 24.04
22:20
Sensacje XX wieku: Decydująca bitwa, część 2
gospodarz
TVP Historia Śr 24.04
23:10
Encyklopedia II wojny światowej: Churchill
reżyseria
TVP Historia Czw 25.04
2:35
Tajna historia XX wieku: Lekcja z historii (50)
gospodarz
Polsat Doku Czw 25.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Twierdza Osowiec (51)
gospodarz
Polsat Doku Czw 25.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Grabieżcy (3)
gospodarz
Polsat Games Czw 25.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Lista zaginionych skarbów (4)
gospodarz
Polsat Games Czw 25.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Skarb obozów (29)
gospodarz
Polsat Games Czw 25.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Kozacka dolina (30)
gospodarz
Polsat Games Czw 25.04
7:30
Encyklopedia II wojny światowej: Sojusznicy
reżyseria
TVP Historia 2 Czw 25.04
8:20
Sensacje XX wieku: Najwyższa stawka
gospodarz
TVP Historia Czw 25.04
9:40
Tajna historia XX wieku: Zabić Amerykę, część 1 (31)
gospodarz
Polsat Games Czw 25.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Zabić Amerykę, część 2 (32)
gospodarz
Polsat Games Czw 25.04
10:30
Skarby III Rzeszy: Największa tajemnica zamku Książ (7)
gospodarz
Polsat Games Czw 25.04
14:00
Skarby III Rzeszy: Dolina tajemnic (8)
gospodarz
Polsat Games Czw 25.04
14:30
Encyklopedia II wojny światowej: Cena zwycięstwa, część 1
reżyseria
TVP Historia Czw 25.04
16:00
Sensacje XX wieku: Najwyższa stawka
gospodarz
TVP Historia Czw 25.04
23:35
Encyklopedia II wojny światowej: Charles de Gaulle
reżyseria
TVP Historia Pt 26.04
2:20
Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze, część 1 (52)
gospodarz
Polsat Doku Pt 26.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze, część 2 (53)
gospodarz
Polsat Doku Pt 26.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Strażnicy skarbów (5)
gospodarz
Polsat Games Pt 26.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Podziemna kwatera Hitlera (6)
gospodarz
Polsat Games Pt 26.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Zabić Amerykę, część 1 (31)
gospodarz
Polsat Games Pt 26.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Zabić Amerykę, część 2 (32)
gospodarz
Polsat Games Pt 26.04
7:30
Sensacje XX wieku: Goering
gospodarz
TVP Historia Pt 26.04
9:50
Tajna historia XX wieku: Droga do gwiazd (33)
gospodarz
Polsat Games Pt 26.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Największa tajemnica klasztoru (34)
gospodarz
Polsat Games Pt 26.04
10:30
Skarby III Rzeszy: Religia Heinricha Himmlera (9)
gospodarz
Polsat Games Pt 26.04
14:00
Skarby III Rzeszy: Największa tajemnica (10)
gospodarz
Polsat Games Pt 26.04
14:30
Encyklopedia II wojny światowej: Cena zwycięstwa, część 2
reżyseria
TVP Historia Pt 26.04
16:25
Sensacje XX wieku: Goering
gospodarz
TVP Historia Pt 26.04
22:00
Encyklopedia II wojny światowej: Tajemnica Barbarossy
reżyseria
TVP Historia So 27.04
2:30
Tajna historia XX wieku: Kto chciał zabić Hitlera? (54)
gospodarz
Polsat Doku So 27.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Tarcza i miecz (55)
gospodarz
Polsat Doku So 27.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Największa tajemnica zamku Książ (7)
gospodarz
Polsat Games So 27.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Dolina tajemnic (8)
gospodarz
Polsat Games So 27.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Droga do gwiazd (33)
gospodarz
Polsat Games So 27.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Największa tajemnica klasztoru (34)
gospodarz
Polsat Games So 27.04
7:30
Tajna historia XX wieku: Zagadka Luftmuny (35)
gospodarz
Polsat Games So 27.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Grundmann (36)
gospodarz
Polsat Games So 27.04
10:30
Tajna historia XX wieku: Morze, nasze morze... (56)
gospodarz
Polsat Doku Nd 28.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Zamach na Lenina (57)
gospodarz
Polsat Doku Nd 28.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Religia Heinricha Himmlera (9)
gospodarz
Polsat Games Nd 28.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Największa tajemnica (10)
gospodarz
Polsat Games Nd 28.04
6:30
Encyklopedia II wojny światowej: Tajemnica Barbarossy
reżyseria
TVP Historia 2 Nd 28.04
6:45
Tajna historia XX wieku: Zagadka Luftmuny (35)
gospodarz
Polsat Games Nd 28.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Grundmann (36)
gospodarz
Polsat Games Nd 28.04
7:30
Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
gospodarz
Polsat Games Nd 28.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 1 (38)
gospodarz
Polsat Games Nd 28.04
10:30
Tajna historia XX wieku: Morska twierdza, część 1 (5)
gospodarz
Polsat Doku Nd 28.04
11:00
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 2 (39)
gospodarz
Polsat Doku Pon 29.04
0:00
Tajna historia XX wieku: Miasto ograbione (40)
gospodarz
Polsat Doku Pon 29.04
0:30
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
Polsat Doku Pon 29.04
1:00
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
Polsat Doku Pon 29.04
1:30
Tajna historia XX wieku: Pałac nad jeziorem (58)
gospodarz
Polsat Doku Pon 29.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Broń XX wieku (59)
gospodarz
Polsat Doku Pon 29.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Kraina skarbów (11)
gospodarz
Polsat Games Pon 29.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Droga do skarbów (12)
gospodarz
Polsat Games Pon 29.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
gospodarz
Polsat Games Pon 29.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 1 (38)
gospodarz
Polsat Games Pon 29.04
7:30
Sensacje XX wieku: Więzień specjalny
gospodarz
TVP Historia Pon 29.04
9:25
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 2 (39)
gospodarz
Polsat Games Pon 29.04
10:00
Tajna historia XX wieku: Miasto ograbione (40)
gospodarz
Polsat Games Pon 29.04
10:30
Encyklopedia II wojny światowej: Tajemnica Barbarossy
reżyseria
TVP Historia 2 Pon 29.04
12:45
Skarby III Rzeszy: Kraina skarbów (11)
gospodarz
Polsat Games Pon 29.04
14:00
Skarby III Rzeszy: Droga do skarbów (12)
gospodarz
Polsat Games Pon 29.04
14:30
Encyklopedia II wojny światowej: Stalingrad, część 1
reżyseria
TVP Historia Pon 29.04
16:10
Sensacje XX wieku: Więzień specjalny
gospodarz
TVP Historia Pon 29.04
22:50
Encyklopedia II wojny światowej: Tragiczne miasto
reżyseria
TVP Historia Wt 30.04
1:50
Tajna historia XX wieku: Tajna misja starego czołgu (60)
gospodarz
Polsat Doku Wt 30.04
3:00
Tajna historia XX wieku: Jak zabić dyktatora (61)
gospodarz
Polsat Doku Wt 30.04
3:30
Skarby III Rzeszy: Skarb Gauleitera (13)
gospodarz
Polsat Games Wt 30.04
6:00
Skarby III Rzeszy: Powrót do Czochy (14)
gospodarz
Polsat Games Wt 30.04
6:30
Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 2 (39)
gospodarz
Polsat Games Wt 30.04
7:00
Tajna historia XX wieku: Miasto ograbione (40)
gospodarz
Polsat Games Wt 30.04
7:30
Encyklopedia II wojny światowej: Goebbels
reżyseria
TVP Historia 2 Wt 30.04
8:00
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 1
gospodarz
TVP Historia Wt 30.04
9:15
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 2
gospodarz
TVP Historia Wt 30.04
9:45
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
Polsat Games Wt 30.04
10:00
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
Polsat Games Wt 30.04
10:30
Skarby III Rzeszy: Skarb Gauleitera (13)
gospodarz
Polsat Games Wt 30.04
14:00
Skarby III Rzeszy: Powrót do Czochy (14)
gospodarz
Polsat Games Wt 30.04
14:30
Encyklopedia II wojny światowej: Stalingrad, część 2
reżyseria
TVP Historia Wt 30.04
16:15
Encyklopedia II wojny światowej: Stalingrad, część 1
reżyseria
TVP Historia 2 Wt 30.04
16:30
Encyklopedia II wojny światowej: Stalingrad, część 2
reżyseria
TVP Historia 2 Wt 30.04
17:00
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 1
gospodarz
TVP Historia Śr 1.05
0:10
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 2
gospodarz
TVP Historia Śr 1.05
0:35
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 1 (1)
gospodarz
TVP Historia 2 Śr 1.05
1:10
Sensacje XX wieku: Ostatni dzień Hitlera, część 2 (2)
gospodarz
TVP Historia 2 Śr 1.05
1:30
Encyklopedia II wojny światowej: Goebbels
reżyseria
TVP Historia Śr 1.05
1:50
Encyklopedia II wojny światowej: Goebbels
reżyseria
TVP Historia 2 Śr 1.05
2:20
Tajna historia XX wieku: Sprawa Joachima Kuhna (62)
gospodarz
Polsat Doku Śr 1.05
3:00
Tajna historia XX wieku: Tajemniczy zamach, część 1 (63)
gospodarz
Polsat Doku Śr 1.05
3:30
Ładuję...