Złotopolscy

Streszczenia odcinków

Złotopolscy: Nikomu nie jestem potrzebny (796)

Marek postanawia wyjechać ze Złotopolic. Zwierza się w pubie Kowalskiemu, że nie jest nikomu potrzebny. Agatę niepokoi obecność Heleny w Polsce. Uważa, że powodem jej przyjazdu był Bartek.

Złotopolscy: Dwa oblicza (743)

Marcysia uważa, że zły stan ojca ma podłoże psychiczne. Zna już powody jego frustracji. Joanna troskliwie opiekuje się Biernackim. Wons mówi Marcie, że szczęście czeka ją tylko u jego boku.

Złotopolscy: Czterdzieści siedem szwów (742)

Waldek jest przygnębiony, gdyż nie idzie mu w interesach. Marcysia sądzi, że mąż myśli o innej kobiecie. Do Biernackiego przychodzi Joanna. Ilona jest coraz bardziej przeciwna Radkowi.

Złotopolscy: Największy kłopot, kiedy kobieta się zakocha (741)

Komendant mówi Złotopolskiej, że zauważył w jej oknie białą zjawę. Ilona spotyka się z Martą, która tłumaczy jej, że młodzi zamieszkali w domu znajomego. Agacie grozi bankructwo.

Złotopolscy: Biała dama (740)

Marcysia nadal wozi Ziuka do Warszawy. Nie uchodzi to uwadze wścibskiej Kleczkowskiej, która mówi o tym stryjowi chłopaka. Przejęty pan Józef próbuje podjąć temat w rozmowie z Waldkiem.

Złotopolscy: Miłość zawsze zwycięży (739)

Tomek, nie chcąc ingerować w uczucia mieszkającej u niego siostry, nocuje u rodziców. Marta uważa, że trzeba uszanować uczucia Agaty. Wiesiek ma wątpliwości co do decyzji córki.

Złotopolscy: Po nocy (738)

Agata ma problemy finansowe, ale czuje się szczęśliwa. Jej wątpliwości rozwiała rozmowa z Radkiem. Tomek oficjalnie staje po stronie młodych. Wons zaprasza Martę na romantyczny spacer.

Złotopolscy: Upojna noc (737)

Radek wyjaśnia Agacie, dlaczego na 2 lata zawieszono mu prawo wykonywania zawodu. Tomek przychodzi na noc do rodziców. Zwierza się ojcu, że chciał Agatę i Radka zostawićsamych.

Złotopolscy: Diabelski chichot (736)

Waldek nie ukrywa złości, kiedy Marcysia opowiada o Ziuku. Biernacki zastanawia się, czy dzięki zabiegom Marcysi Monika do niego wróci. Kleczkowska jest coraz bardziej zazdrosna o męża.

Złotopolscy: Sacrum profanum (735)

Waldek uważa, że żona za mocno się maluje i robi to dla Ziuka. Marcysia jest zadowolona z zazdrości męża. Zofia boi się utraty domu. Okazuje się, że Agata kupiła go na zlecenie Heleny.

Złotopolscy: Chybiony interes (734)

Waldek uważa, że żona zbyt angażuje się w pracę w kawiarni, i sugeruje, by otworzyła sklep. Gospodyni księdza Leskiego zmienia się nie do poznania. Ilona przynosi Agacie list z banku.

Złotopolscy: Bilans (733)

Marta i Wiesiek nie mogą potańczyć, bo przychodzi Wons z Iloną. Marta jest zadowolona z Marcysi. Ksiądz Leski domyśla się, że Joannę i Biernackiego coś łączy. Tomek ma spotkać się z Marylką.

Złotopolscy: Rodzina powinna sobie pomagać (732)

Wiesiek martwi się spotkaniem Marylki z Kacprem w Londynie. Marek chce wesprzeć finansowo Waldka, ale on nie przyjmuje pomocy. Wiesiek zaprasza żonę na tańce. Niestety, Marta robi bilans.

Złotopolscy: Z igły widły (731)

Tomek wie, że Tulczyński podał kiedyś przyjacielowi lek, po którym tamten zmarł. Marcel mówi Ilonie, że znalazł Radka. Zdaniem Marcysi listonosz musi dogadać się z rodzicami Różyczki.

Złotopolscy: Detergenty i feromony (730)

Spotkanie Marylki z Kacprem w Londynie wywołało wiele plotek. Ksiądz Leski znów wtrąca się w sprawy Biernackiego. Kleczkowska żałuje, że Grześ zaczął pracę na plebanii.

Złotopolscy: Nagie fakty (729)

Komendant wyprowadza Kalinę z błędu. Otóż Marylka była na koncercie Kacpra służbowo. Nie wiedziała wcześniej o tym poleceniu. Wiesiek martwi się, że Kacper nadal interesuje się żoną Tomka.

Złotopolscy: Koniec intrygi (728)

Tomkowi nadal nie udaje się wyjaśnić obecności Marylki na koncercie Kacpra w Londynie. Nie może się do niej dodzwonić. Tymczasem Emil szuka kolejnych pretekstów, żeby zobaczyć się z Julią.

Złotopolscy: Poważne podejrzenia (727)

Wiesiek zaprasza Martę na wieczorny dansing. Tomek wraca z Londynu. Nie był z Marylką na koncercie Kacpra, ale pojawiła się tam Kalina. Podobno widziała Marylkę wchodzącą za kulisy.

Złotopolscy: Nasze podwórko (726)

Wiesiek godzi się z żoną. Marta ma pretensje do Wonsa o wieczór z Iloną. Wiesiek w zaufaniu zdradza Markowi, że Wons i Clark-Kowalska spędzili ze sobą nie tylko wieczór, ale także noc.

Złotopolscy: Na tańce (725)

Wiesiek jest wściekły, że żona nie wróciła na noc do domu. Tymczasem ona po kolacji z Iloną i Wonsem nocowała u Agaty. Ilona tłumaczy Marcie, że wysłała Wieśkowi SMS-a z informacją.

Złotopolscy: Szantaż (724)

Zenek zgłasza zaginięcie dóbr po Antonim. Agata szykuje się na koncert do Londynu. Tomek nie chce jechać. Kiedy jednak dowiaduje się, że Kacper ma zaprosić na występ Marylkę, zmienia zdanie.

Złotopolscy: Szafa Antoniego (723)

Rodzice Zenka nie znajdują w szafie Antoniego poszukiwanych rzeczy i nie chcą opuścić plebanii. Kleczkowska posyła tam Grzesia. Ksiądz Leski dziękuje za pomoc. Wons odwiedza Martę.

Złotopolscy: Pogrzeb (722)

Kacper wyjeżdża do Londynu. Liczy, że spotka się z Marylką. Nadchodzi dzień pogrzebu Antoniego. Kleczkowska prosi Biernackiego o protekcję dla Grzesia.

Złotopolscy: Kontrowersje (721)

Listonosz chciałby, żeby po śmierci Antoniego kościelnym i grabarzem został Ziuk, Kleczkowska myśli o swoim mężu. Przybyła na pogrzeb rodzina Pereszczaki zajmuje jego pokój na plebanii...

Złotopolscy: Smutek na wsi (720)

Marta jest zachwycona Radkiem. Eleonora dowiaduje się, że Antoni nie żyje. Śmierć Pereszczaki najbardziej przygnębiła księdza Leskiego. W Złotopolicach wszyscy wybierają się na mszę.

Złotopolscy: Antoni zamknął oczy (719)

Okazuje się, że w Smoszewie jest ośrodek dla narkomanów, więc Radek ma coś wspólnego z narkotykami. Andrzej postanawia, że świadkiem na ślubie będzie Kacper. Zmarł Antoni Pereszczako...

Złotopolscy: Pieniądze odbierają duszę (718)

Rodzina interesuje się nowym znajomym Agaty. Marcysia prosi Waldka, by popytał o niego w Smoszewie. Antoni jest w ciężkim stanie i Kleczkowska radzi Zenkowi zabezpieczyć pieniądze stryja.

Złotopolscy: Zniknięcie Agaty (717)

Ilona szuka Agaty u Gabrielów i w Złotopolicach. Antoni nie odzyskuje przytomności. Ksiądz Leski oferuje się przypilnować dzieci Marcysi, żeby Julia mogła doglądać przyjaciela w szpitalu.

Złotopolscy: Ilona i Agata (716)

Wiesiek na przeprosiny posyła Marcie kwiaty i przychodzi do kawiarni z romantycznym prezentem. Żona przyjmuje przeprosiny. Chciałaby jednak, żeby nakłonił Ilonę do ślubu z Markiem.

Złotopolscy: Spółka (715)

Waldek, Ilona i Marek podpisują umowę spółki... Radek prosi Ilonę o telefon Agaty. Ona odmawia... Żona Biernackiego jako powód rozwodu podaje jego związek z Joanną.

Złotopolscy: Zapowiedzi (714)

Andrzej ma wobec Waldka dług wdzięczności, ale chce, żeby świadkiem na jego ślubie był Kacper. Radek szuka w Złotopolicach Agaty. Ilona uważa go za łowcę posagów i odmawia pomocy.

Złotopolscy: Po chrzcinach (713)

Wiesiek, kiedy usłyszał o planach Marka wobec Ilony, wszczął kłotnię i podbił mu oko. Do bójki doszło też między Tomkiem a Kacprem. Na sklepie Kleczkowskiej zawisa plakat wyborczy Zenka.

Złotopolscy: Chrzciny (712)

Zbliżają się chrzciny. Marcysi śni się jej mama, teściowa i Dionizy. Helena zastanawia się, jak być blisko córki i nie zniszczyć jej życia. Kleczkowska chce obejrzeć uroczystość w kościele.

Złotopolscy: Tajemnica ojca (711)

Andrzej chce ogłosić swoje zaręczyny z Magdaleną w dniu chrztu bliźniaków. Waldkowi trudno przekonać Marcysię do imienia Dionizy dla jednego z nich. Marek uważa, że może to być drugie imię.

Złotopolscy: Rodzice chrzestni (710)

Waldek dowiaduje się, że każde z bliźniąt może mieć własnych chrzestnych. Marcysia znów proponuje Agacie, by została chrzestną. Marek chce w trakcie chrzcin ogłosić swoje zaręczyny z Iloną.

Złotopolscy: Salomonowe wyjście (709)

Andrzej chce podawać dzieci do chrztu tylko z Magdaleną. Marcysia musi więc odmówić Agacie. Eleonora i Wiesiek postanawiają nie jechać na chrzciny. Emil odwiedza Julię w Złotopolicach.

Złotopolscy: Wizje (708)

Marylka decyduje się wyjechać do Londynu. Emil odwiedza Eleonorę. Ksiądz Leski przekonuje Biernackiego, by dogadał się z Moniką. Andrzej zgadza się podawać do chrztu, ale tylko z Magdaleną.

Złotopolscy: Matki (707)

Marcysia chce, żeby Andrzej i Agata zostali rodzicami chrzestnymi. Prosi o poparcie Julię, która uważa, że Andrzej nie zaakceptuje Agaty jako matki chrzestnej. Marcysia prosi ją oficjalnie.

Złotopolscy: Tajemnica (706)

Marcysia i Waldek nadal nie mogą dojść do porozumienia, jakie imiona będą nosili chłopcy. Marta opowiada Wieśkowi o planach rodzinnego spotkania i pojednania Gabrielów i Złotopolskich.

Złotopolscy: Propozycja (705)

Marcysia sprzecza się z mężem o imiona chłopców. Do Agaty przyjeżdża koleżanka Helena. Szuka siostry, która nie chce oddać jej dziecka. Marylka dostaje propozycję wyjazdu do Londynu.

Złotopolscy: Wszyscy na chrzciny (704)

Andrzej nie chce podawać dzieci do chrztu z Agatą, tylko z Magdaleną. Kleczkowska krytykuje powrót Marcysi do pracy. Wszyscy zastanawiają się który syn Marcysi będzie miał na imię Dionizy...

Złotopolscy: Marcysia wraca do pracy (703)

Andrzej ma nadzieję, że rodzina wreszcie się pogodzi. Waldek jest zaskoczony, że wszyscy spotkają się na chrzcinach. Magdalena uważa, że Andrzej z Agatą powinni podawać dzieci do chrztu.

Złotopolscy: Anioł (702)

Agata i Ilona odwiedzają Złotopolice. Eleonora nie chce już spłaty swojej części majątku. Marcysia mówi Agacie, że chciałaby wrócić do pracy. Żona Waldka zaprasza na chrzciny Gabrielów.

Złotopolscy: Dwóch znajomych (701)

Waldek nie chce, by Marcysia wróciła do pracy. Agata udostępnia Tomkowi i Marylce kartę kredytową. Kleczkowska sądzi, że jej mąż będzie nagabywany przez policję. Agata chce zostać w Polsce.

Złotopolscy: Powrót Agaty (700)

Kacprowi bardzo brakuje dziadka Dionizego. Był jedynym członkiem rodziny, który go rozumiał. Marek mówi, że to właśnie Kacper jest podejrzewany o podpalenie mieszkania Marylki i Tomka.

Złotopolscy: Julia lubi dzieci (699)

Marcysia wraca do Złotopolic, by odmienić swoje życie. Kalina donosi Markowi, że Kacper jest podejrzany o spalenie mieszkania Tomka i Marylki. Agata mówi Wieśkowi o swoim przyjeździe.

Złotopolscy: Jesteście wolni (698)

Mieszkanie Tomka i Marylki zostało spalone i młodzi są bez dachu nad głową. Wprowadzają się czasowo do pustego mieszkania Mirka. Waldek nakłania ojca do wstawienia się za Andrzejem.

Złotopolscy: Pożoga (697)

Policja zatrzymuje Andrzeja Złotopolskiego. Marta jest rozżalona, że Agata nie przyjeżdża przez Ilonę. Okazuje się, że Andżelika widziała zabójcę. Mieszkanie Tomka i Marylki zostaje spalone.

Złotopolscy: Powroty (696)

Trwają przygotowania do przyjazdu Agaty. Niestety, została ona w Paryżu i nie będzie na przyjęciu u Gabrielów. Waldek i Kacper żartują, że przyszły syn Różyczki będzie miał na imię Marek.

Złotopolscy: Kontrowersja (695)

Marek ma wyrzuty sumienia, że poświęcał niewiele uwagi życiu rodzinnemu i nie potrafił dogadać się z Kacprem i Waldkiem. Wiesiek proponuje Agacie wprowadzenie się do mieszkania Kacpra.

Złotopolscy: Winny (694)

Trwają przygotowania do przyjazdu Agaty. Kacper jest podejrzany w sprawie śmierci byłego męża Magdaleny. Andrzej dzwoni z Moskwy, gdzie negocjuje w sprawie majątku Waldka.

Złotopolscy: Rodzinne zjazdy (693)

Marta chciałaby, aby Agata zamieszkała w domu Gabrielów. Wszyscy czekają na przyjazd córki Wieśka i Ilony. Listonosz na wieść o ciąży Różyczki chce oświadczyć się rodzicom w imieniu Ziuka.

Złotopolscy: Anonim (692)

Detektyw prowadzący śledztwo w sprawie śmierci Krystiana otrzymuje anonim. Świadek żąda 20 tys. zł za wyjawienie prawdy. Różyczka prawdopodobnie spodziewa się dziecka. Ojcem może być Ziuk.

Złotopolscy: Kłopoty (691)

Eleonorze śni się jej brat. Zastanawia się, czy nie powinna zrezygnować z roszczeń wobec Złotopolskich. Waldek wybiera się do Warszawy, by zgłosić, że stał się ofiarą przestępstwa w Rosji.

Złotopolscy: Ruskie pieniądze (690)

Marylka przychodzi do pracy w świetnym nastroju. Od kiedy Wiesiek wziął jej telefon do analizy, nikt nie niepokoi jej już SMS-ami. Waldek proponuje Andrzejowi, by razem robili interesy.

Złotopolscy: Śledztwo (689)

Przygnębiona Marylka odwiedza lekarza. Marcel ma sprawdzić, kto jest autorem SMS-ów. Kalina zapewnia, że to nie Kacper. We wsi zjawia się agent. Chce rozwikłać zagadkę śmierci Krystiana.

Złotopolscy: Adwokat (688)

Waldek spotyka się z Eugenią, osobą, która będzie pomagała mu w uzyskaniu kredytów unijnych. Kleczkowska prosi Grzesia o powrót do domu. On zgadza się, ale stawia jeden warunek.

Złotopolscy: Niedziela (687)

Pod wpływem namów Emila Tomek prowadzi na własną rękę śledztwo w Złotopolicach. Odwiedza posła Biernackiego, u którego zastaje Joannę. O ich spotkaniu dowiaduje się natychmiast Marylka.

Złotopolscy: Wieś wydała wyrok (686)

Andrzej mimo ostatnich wydarzeń chce iść do pracy. Marylka myśli, że to Kacper dręczy ją SMS-ami. W kawiarni pojawia się Biernacki. Rozmawia z Grzesiem o zazdrości Elżbiety.

Złotopolscy: Prognoza gastronomiczna (685)

Kleczkowska jest zazdrosna o męża. Chowa mu buty, ale i tak udaje mu się wyjść z domu. Andrzej chce zabrać Magdalenę do Kazachstanu. Marek próbuje wyjaśnić sprawę śmierci jej byłego męża.

Złotopolscy: Fatalne podejrzenia (684)

Kawiarnia zostaje pod opieką Grzesia i nowej kelnerki. Marylka spotyka Tomka z Mirellą. Ilona proponuje, aby Marek był prezesem firmy. Kleczkowska widzi, jak Grześ czule traktuje kelnerkę.

Złotopolscy: Głupia sprawa (683)

Waldek twierdzi, że jego samochód potrącił zwierzę. Frotecki zabezpiecza wszystkie ślady. Marylka dostaje dziwne SMS-y z informacjami o Tomku. Kleczkowską dziwi zachowanie Grzesia.

Złotopolscy: Dobry uczynek (682)

Policja zarządza sekcję zwłok Krystiana. Mirek proponuje Marcie, by przyjęła do pracy siostrę kolegi, Marlettę. Frotecki z pomocą Andżeliki chce odtworzyć ostatnie dwa dni z życia Krystiana.

Złotopolscy: Spełnione przeczucia (681)

Marta bagatelizuje złe samopoczucie Wieśka. Marcysia chce wyjechać z dziećmi do sanatorium i prosi męża, żeby ich zawiózł. Waldek ma zepsute auto i zwraca się o pomoc do Biernackiego.

Złotopolscy: Stan zagrożenia (680)

Andrzej obawia się napaści Krystiana, męża Magdaleny. Waldek, dowiedziawszy się, że Eleonora chce odzyskać majątek, uważa, że Złotopolscy staną się pośmiewiskiem okolicy.

Złotopolscy: Czarne chmury (679)

Eleonora pyta syna, czy powinna dać Emilowi pełnomocnictwo. On uważa, że jest to okazja do rozprawienia się ze Złotopolskimi. Waldek mówi Marcysi, że stracił dużo pieniędzy w Rosji.

Złotopolscy: Powrót Waldka (678)

Biernacki podejrzewa żonę o niewierność. Zwierza się księdzu Leskiemu, który radzi przeczekać rodzinne nieporozumienia. Kacper otrzymuje wezwanie od prokuratora w sprawie Tomka.

Złotopolscy: Romantyczny Emil (677)

Marta znów sięga po alkohol. Kleczkowska pyta Biernackiego, czy zgodził się, by majster przyjął nowego pracownika. Kacper uważa, że Ziuk nie ma słuchu. Eleonora przyjeżdża do Złotopolic.

Złotopolscy: Dramaty poślubne (676)

Biernacki opowiada Markowi o swoich problemach małżeńskich. Zalewski zatrudnia byłego męża Magdaleny. Kacper wyjawia ojcu, że to on wplątał Tomka w aferę, chciał bowiem pozbyć się rywala.

Złotopolscy: Słodka i ciężka tajemnica (675)

Marylka i Tomek biorą ślub w tajemnicy, zawiadamiając wszystkich SMS-ami po fakcie. Kacper o niczym nie wie. Gdy Kalina informuje go, wściekły Kacper wyrzuca z domu ją i Ziuka.

Złotopolscy: Ślub (674)

Ksiądz Leski prosi Froteckiego o wypuszczenie z aresztu byłego męża Magdaleny. Kleczkowska uważa, że Ziuk ma ładny głos. Radzi udział w castingu. Marylka mówi narzeczonemu o ich ślubie.

Złotopolscy: Wróżka (673)

Ilona proponuje Markowi prezesostwo firmy, którą rozkręca. Wiesiek uważa, że ślub Tomka i Marylki pomoże w pogodzeniu się z rodziną. Kowalski zapewnia Marcela i Tomka o swojej niewinności.

Złotopolscy: Mąż (672)

Wiesiek obawia się, że cały majątek jego byłej żony zgarną Złotopolscy i dla Agaty nic nie zostanie. W masarni, którą zamierza założyć Waldek, funkcję prezesa chce pełnić i Ilona, i Marita.

Złotopolscy: Grzeszna miłość (671)

Mieszkańcy Złotopolic widzieli jak Ziuk spacerował z Marcysią i bliźniakami, o czym natychmiast donoszą Waldkowi. Kowalski zapewnia, że nie miał nic wspólnego z aresztowaniem Tomka.

Złotopolscy: Eleonora i Emil (670)

Po wyjściu z aresztu Tomek zastanawia się, kto wplątał go w aferę narkotykową. Eleonora niepokoi się brakiem wieści od Emila, który właśnie proponuje Tomkowi przełożenie terminu ślubu.

Złotopolscy: Powrót Tomka (669)

Wiesiek pokazuje Marylce portret pamięciowy zleceniodawcy Tomka. To ten sam mężczyzna, którego przesłuchiwała Kalina. Ilona czeka w kawiarni na Martę. Ma ze sobą 200 tys. zł na kaucję.

Złotopolscy: Kaucja (668)

Ilona postanawia dać 200 tys zł kaucji za Tomka. W gazecie pojawia się informacja o aresztowaniu Macieja K. Do rozwikłania afery narkotykowej przyczynił się Wiesiek. Krążą plotki o Joannie.

Złotopolscy: Szczęśliwie porzucona (667)

Marek jest zainteresowany Iloną i usiłuje to wytłumaczyć Magdalenie. Pośrednictwa podejmuje się Marcysia. Majster Zalewski jedzie z Joanną po materiały budowlane do domu Biernackiego.

Złotopolscy: Akcja Wieśka (666)

Wiesiek martwi o Tomka, którego trudno oczyścić z zarzutów. Kalina przesłuchuje Macieja Kosę. Rozpoznają go Wiesiek i Marcel. Marek Złotopolski opowiada Kacprowi o swoim związku z Iloną..

Złotopolscy: Narzeczeni in spe (665)

Joanna wraca z urlopu. Mówi, ze nie mogła Biernackiego zostawić samego. Adwokat występuje o zwolnienie Tomka za kaucją. Obiecuje ją wpłacić Ilona Clark-Kowalska. Kleczkowska zabiega o sklep.

Złotopolscy: Bryczka na dachu (664)

Marek oświadcza Jemiole, że jest narzeczonym Ilony. Pipa wraca do kawiarni z bagażami - woli być blisko Marty, niż mieszkać w apartamencie Jerzego.

Złotopolscy: Złe uczucia (663)

Emil, dowiedziawszy się, że Tomek jest w areszcie, nakłania Marylkę, by zrezygnowała ze ślubu. Marcel zakłada podsłuch w domu Kacpra - wie, że odwiedziła go Kalina.

Złotopolscy: Pułapka (662)

Tomek zastanawia się, kto mu podłożył narkotyki. Mogła to być osoba, która zleciła muteż misję w Paryżu. Ziuk oczarował wszystkie mieszkanki Złotopolic...

Złotopolscy: Rozstania i nadzieje (661)

Marylka spotyka na lotnisku Ewę. Kowalski też nie jest zadowolony, że Tomek leci tym samym samolotem co Ewa. Tomek zostaje jednak zatrzymany na lotnisku. Znaleziono przy nim narkotyki.

Złotopolscy: Rodzinne remanenty (660)

Tomek ma śledzić niewierną żonę klienta, w związku z czym wybiera się do Paryża. Emil i Eleonora dają na zapowiedzi. Konsultują się z Tomkiem, który również się żeni.

Złotopolscy: Niebezpieczne związki (659)

Waldek uzmysławia Andrzejowi, że posiadanie części Złotopolic wiąże się z dużymi kosztami. Po zniknięciu Zenka mieszkańcy spekulują, kto przejmie sklep. Ochotę na to ma Kleczkowska.

Złotopolscy: Nadmiar uczuć (658)

Kowalski przyjmuje na współlokatora Pipę. który ma pomóc mu w opiece nad Jureczkiem. Andrzej wraca od notariusza z potwierdzeniem, że jest współwłaścicielem majątku Złotopolskich.

Złotopolscy: Pożegnanie (657)

Julia przeprowadza się do Kamienicy. Tomek szuka pracy. Ewa otrzymuje propozycję wyjazdu do Paryża, nie może jednak zabrać ze sobą małego Jurka. Kowalski z radością zajmie się synem.

Złotopolscy: Do dwóch razy sztuka (208)

Złotopolice przygotowują się do ślubu Listonosza z Elżunią. Emil prosi ją o przemyślenie decyzji. Wysłuchuje też gorzkich wspomnień Marylki. Na ślub z tajemniczą misją wybiera się Eleonora.

Złotopolscy: Róbmy swoje (16)

Weronika dobrze czuje się w Złotopolicach. Senator organizuje spotkanie z Gabrielami, by wyjaśnić im przyczyny konfliktu z Mirkiem.

Ładuję...