Złotopolscy | odc. 703: Marcysia wraca do pracy

telenowela Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej ma nadzieję, że rodzina wreszcie się pogodzi. Waldek jest zaskoczony, że wszyscy spotkają się na chrzcinach. Magdalena uważa, że Andrzej z Agatą powinni podawać dzieci do chrztu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Andrzej ma nadzieję, że dzięki Agacie dojdzie do pojednania obu rodzin Złotopolskich i Gabrielów. Waldek jest zaskoczony wiadomością, że członkowie obu rodów spotkają się na chrzcinach. Dziecko Różyczki przychodzi na świat za wcześnie, ale Waldek wątpi, że ojcem jest Kacper. Emil, dowiedziawszy się, że Tomek i Marylka stracili dach nad głową, postanawia dać im pieniądze przeznaczone na jego ślub z Eleonorą. Młodzi nie chcą ich przyjąć. Agata, oczarowana pobytem w Złotopolicach, planuje budowę domu rodzinnego w pobliżu majątku Złotopolskich. Wspomina Marcie o zaproszeniu całej rodziny na chrzciny bliźniaków. Mówi także, że Marcysia chciałaby wrócić do pracy w jej kawiarni. W rozmowie z księdzem Leskim Magdalena wyjawia swój plan. Uważa, że Andrzej z Agatą powinni podawać do chrztu dzieci Waldka i Marcysi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...