Złotopolscy | odc. 706: Tajemnica

telenowela Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcysia i Waldek nadal nie mogą dojść do porozumienia, jakie imiona będą nosili chłopcy. Marta opowiada Wieśkowi o planach rodzinnego spotkania i pojednania Gabrielów i Złotopolskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Marcysia i Waldek nadal nie mogą dojść do porozumienia, jakie imiona będą nosili chłopcy. Marta opowiada Wieśkowi o planach rodzinnego spotkania i pojednania Gabrielów i Złotopolskich. Wiesiek uważa, że takie spotkanie niczego nie zmieni. Do Złotopolskich przychodzi Emil i wyjawia Waldkowi, że Agata i Andrzej mają trzymać dzieci do chrztu. Marylka mówi Tomkowi o propozycji wyjazdu do Londynu. Choć Tomek nie chce stać jej na drodze, otwarcie okazuje niezadowolenie. Niezadowolenia nie kryje także Kalina, która uważa, że Marylka wyjeżdża dzięki rodzinnym układom. Waldek pyta Andrzeja, dlaczego nie Magdalena ma podawać bliźniaki do chrztu. Andrzej jest zaskoczony, bo nic nie wie na ten temat.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...