Złotopolscy | odc. 690: Ruskie pieniądze

telenowela Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marylka przychodzi do pracy w świetnym nastroju. Od kiedy Wiesiek wziął jej telefon do analizy, nikt nie niepokoi jej już SMS-ami. Waldek proponuje Andrzejowi, by razem robili interesy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Marylka przychodzi w doskonałym nastroju do pracy. Od kiedy Wiesiek wziął jej telefon do analizy, nikt nie niepokoi jej już tajemniczymi SMS-ami. Waldek proponuje Andrzejowi, by razem robili interesy. Zwierza mu się, że stracił cały majątek w Rosji. Jego krewny czeka jednak na odpowiedź w sprawie kredytów na sfinansowanie własnych projektów. Kleczkowska przychodzi do męża w kawiarni i Grzegorz decyduje się wrócić do domu. Eleonora odwiedza krewnych na wsi i sugeruje, że jej wesele z Emilem mogłoby się odbyć w Złotopolicach, w jej rodzinnym domu. Waldek uważa jednak, że o tym powinna zadecydować przebywająca teraz w sanatorium Marcysia. Ilona mówi Markowi, że Agata wybiera się do Polski. Ich rozmowę słyszy Kowalski.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...