Złotopolscy | odc. 735: Sacrum profanum

telenowela Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Waldek uważa, że żona za mocno się maluje i robi to dla Ziuka. Marcysia jest zadowolona z zazdrości męża. Zofia boi się utraty domu. Okazuje się, że Agata kupiła go na zlecenie Heleny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Waldek uważa, że żona ostatnio za bardzo się maluje. Jest przekonany, że robi to dla Ziuka. Marcysia cieszy się, że mąż jest o nią zazdrosny i zapewnia, że tylko podwozi kolegę do pracy. Tomek wyznaje siostrze, że Zofia boi się, iż straci dom. Okazuje się, że Agata kupiła ten dom przez swoją firmę na zlecenie Heleny. Biernacki zwierza się Joannie, że Marcysia chce go pogodzić z byłą żoną. Wścibska Kleczkowska widzi, jak Marcysia zabiera Ziuka do Warszawy. Podejrzewa ich o romans i donosi o tym listonoszowi. Józef mówi Magdalenie, że gospodyni księdza zawiązała spisek z jego siostrą Anielą. Gospodyni udaje, że bałamuci Grzesia, a wszystko po to, żeby zdobyć posadę dla Ziuka, a pozbyć się Grzesia, męża Kleczkowskiej. Wons robi awanturę Wieśkowi. Twierdzi, że tylko on ma prawo do zabierania Marty na tańce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...