Złotopolscy | odc. 734: Chybiony interes

telenowela Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Waldek uważa, że żona zbyt angażuje się w pracę w kawiarni, i sugeruje, by otworzyła sklep. Gospodyni księdza Leskiego zmienia się nie do poznania. Ilona przynosi Agacie list z banku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Waldek uważa, że żona zbyt mocno angażuje się w pracę w kawiarni, i sugeruje, żeby otworzyła w Złotopolicach sklep z prawdziwego zdarzenia. Marcysia jest urażona, twierdzi, że nie jest to zajęcie dla niej. Z chwilą rozpoczęcia pracy na plebanii gospodyni księdza Leskiego zmienia się nie do poznania. Stroi się i perfumuje, wywołując zgorszenie we wsi. Najbardziej jej zachowaniem niepokoi się Kleczkowska. Ksiądz, pod wpływem Biernackiego, zamierza sam zająć się tą sprawą. Ziuk jedzie do Warszawy z Marcysią i zostaje szatniarzem w kawiarni Marty. Zofia prosi Tomka o pomoc. Dom, w którym mieszkają, został ostatnio sprzedany, mimo że spłacali raty. Tomek sugeruje, żeby Zofia porozmawiała o tym z siostrą. Ilona przynosi Agacie list z banku w Nowym Jorku. Chce pomóc córce, jeśli ma kłopoty. Ona jednak odmawia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...