Złotopolscy | odc. 728: Koniec intrygi

telenowela Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomkowi nadal nie udaje się wyjaśnić obecności Marylki na koncercie Kacpra w Londynie. Nie może się do niej dodzwonić. Tymczasem Emil szuka kolejnych pretekstów, żeby zobaczyć się z Julią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Tomkowi nadal nie udaje się wyjaśnić obecności Marylki na koncercie Kacpra w Londynie. Nie może się do niej dodzwonić. Emil szuka kolejnych pretekstów, żeby odwiedzić Złotopolskich i zobaczyć się z Julią. Ksiądz Leski namawia Biernackiego, żeby przebaczył żonie. Ilona dowiaduje się, że Radek podał kiedyś choremu jakiś lek i pacjent zmarł. Choć Marcel nie może tego potwierdzić, dla Ilony jest oczywiste, że Tulczyński zabił człowieka. W Złotopolicach panuje wielkie poruszenie z powodu gospodyni księdza, która bardzo się stroi. Miejscowy policjant również jest tym bardzo zainteresowany. Andżelika nie wierzy jednak, że gospodyni ma coś wspólnego ze zniknięciem fortuny Antoniego. Ziuk prosi Marcysię, żeby została świadkiem na jego ślubie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...