Złotopolscy

Streszczenia odcinków

Złotopolscy (660)

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

Złotopolscy (659)

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

Złotopolscy (658)

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

Złotopolscy (657)

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

Złotopolscy: Na ból głowy - diament (656)

Między Andrzejem i Magdaleną rodzi się przyjaźń. Zalewski i Zenek wpadają w pułapkę zastawioną przez Froteckiego i Andżelikę. Emil zastanawia się nad swoją decyzją małżeństwa z Eleonorą.

Złotopolscy: Arytmia (655)

Julia planuje podstęp w sprawie zgody Marcysi z Waldkiem. Jedzie on zamiast niej po żonę i dzieci i nie może załatwić spraw u notariusza. Emil omawia z Tomkiem sprawę jego ślubu z Marylką.

Złotopolscy: Zenek na posła (654)

Kleczkowska chce dowiedzieć się od Marcysi, czy Andrzejowi naprawdę należy się połowa majątku Złotopolskich. Marylka i Tomek informują Emila o swoich planach.

Złotopolscy: Marcysia walczy (653)

Andrzej zamierza wyprowadzić się ze Złotopolic. Urażona Marcysia wraca z dziećmi do swojego domu. Ojciec uważa, że stanie się pośmiewiskiem. Julia nakłania ją do powrotu, obiecuje spadek.

Złotopolscy: Święto w domu (652)

Andrzeja obawia się o swoją pozycję w domu Złotopolskich. Waldek chce rozmawiać z Iloną w sprawie budowy masarni, ale bez posła Jemioły. Złotopolski szuka rady u księdza Leskiego.

Złotopolscy: Kradzież wyborcza (651)

U Złotopolskich trwają przygotowania do przyjazdu Marcysi i bliźniaków. Ewa postanawia wrócić do Kowalskiego. Służba w komisariacie jest coraz trudniejsza i Marylka myśli o pracy w agencji.

Złotopolscy: Polacy - dobrzy ludzie (650)

Wiesiek złości się na Martę, która przynosi pracę do domu. Julia chce z powrotem przenieść się do Kamienicy. Ewa obawia się, że przez kłopoty finansowe Kowalskiego straci dom i samochód.

Złotopolscy: Ojciec chrzestny (649)

Andrzej ma zostać ojcem chrzestnym bliźniaków. Kleczkowska i Grześ boją się, że Pipa przejmie ich obowiązki. Eleonora zabiera od komendanta Froteckiego korespondencję od Emila.

Złotopolscy: Wielki człowiek (648)

Andrzej zastanawia się nad wyznaniem Eleonory o testamencie. Zalewska dziękuje Biernackiemu za męża. Wobec kłopotów finansowych Kowalskiego Pipa postanawia podjąć pracę kelnerską u Marty.

Złotopolscy: Nigdy nie będzie twoja! (647)

Tomek przywozi Zalewskiego. Nie wie, że Marylka się wyprowadziła. Marita odwiedza Biernackiego. Chce za niego kandydować w Radomiu. Poseł jest oburzony. Do Złotopolic przyjeżdża Eleonora.

Złotopolscy: Pies ogrodnika (646)

Marta chce chronić syna przed oskarżeniem Kacpra, proponuje Marylce zerwanie z nim i mieszkanie w domu Ilony. Magdalena znajduje testament.

Złotopolscy: Im się zawsze udaje! (645)

Pobity przez Tomka Kacper zamierza złożyć doniesienie na policji. Marta uważa, że to przez Marylkę. Ta zwierza się Wieśkowi, że była u Kacpra, ale ten nie chce słyszeć o żadnej ugodzie.

Złotopolscy: Kacper, nie podchodź! (644)

Marcysia wie już o istnieniu testamentu. Kalina jest przeciwna związkowi Marylki i Tomka. Złotopolscy dowiadują się, że Marcysia będzie miała bliźniaki.

Złotopolscy: Na ból głowy - Andrzej (643)

Tomek leci na Cypr w poszukiwaniu Zalewskiego. Marylka zamierza odejść z policji. Marek zapoznaje się z treścią testamentu. Bez wahania postanawia połowę majątku oddać Andrzejowi.

Złotopolscy: Mocne uderzenie (642)

Monika wyprowadza się z dzieckiem ze Złotopolic. Biernackiprzegania żonę z kawiarni. Eleonora uważa, że Marita ukradła list od Emila. Cała wieś wie, że Biernacki został sam.

Złotopolscy: Czyj Emil? (641)

Biernacki przyznaje się Joannie, że Zalewski uciekł z jego pieniędzmi. Marita, wykrada list Emila do Eleonory. Andżelika dowiaduje się, że pielęgniarka wyjechała na Cypr.

Złotopolscy: Testament (640)

Wszyscy szukają Andrzeja. Julia znajduje stary testament. Biernacki mówi komendantowi Froteckiemu, że Zalewski zabrał wszystkie pieniądze przeznaczone na budowę domu.

Złotopolscy: Zaręczyny (639)

Marta spędza noc z Wieśkiem. Pipa pożyczył pieniądze i szykuje się do wyjazdu. Biernacki rozmawia z komendantem o Zalewskim. Złotopolskich odwiedza Aneta. Marek dostaje kosza od Magdaleny.

Złotopolscy: Zazdrość (638)

Marcysia nie ufa mężowi. Sprawdza w telefonie komórkowym, z kim ostatnio rozmawiał. Marylka dowiaduje się od Wolnego, że Kacper i Kalina knują przeciwko niej. Zalewska odwiedza Biernackiego.

Złotopolscy: Wyjście awaryjne dla Marylki (637)

Kleczkowską interesuje informacja o konkursie na nazwę klubu sportowego. Józef dowiaduje się od Andrzeja, że zna Garlińskiego spod Karagandy. Listonosz sądzi, że to ktoś z jego rodziny.

Złotopolscy: Miłosne bilanse (636)

Magdalena wyjeżdża do Ostródy. Zenek mówi Joannie, że chciałby zostać posłem. Kacper przynosi do komisariatu kwiaty i wręcza je Kalinie. Marek opowiada Anecie swoich planach matrymonialnych.

Złotopolscy: Moda na Magdę (635)

Tomek i Marylka myślą o życiu we dwoje. Dziś mają odwiedzić Eleonorę, która jest przekonana, że już dawnosą małżeństwem. Kacper knuje z Kaliną intrygę przeciwko Marylce.

Złotopolscy: Pośrednik (634)

Marcysia jest zaniepokojona planami teścia wobec Magdaleny. Marek zwierza się Andrzejowi, że chce ożenić się z Magdaleną i prosi go o dyskretne rozeznanie. Wiesiek obserwuje smutną Marylkę.

Złotopolscy: Szanse senatora (633)

Marek jest zainteresowany Magdaleną, ale ona zamierza odejść z pracy. Marcysia nie chce o tym słyszeć, bo liczy na jej pomoc po porodzie. Wiesiek przynosi Eleonorze list od Emila.

Złotopolscy: Nowy brat (632)

Marcysia obawia się, że Andrzej może domagać się spadku. Marek wspomina Magdalenie o możliwości wyjazdu do Brukseli. Na śniadanie w domu Złotopolskich spóźnia się gość honorowy - Andrzej.

Złotopolscy: Witaj w domu (631)

U Biernackich panuje napięta atmosfera. Monika zapowiada małżeński strajk, dopóki mąż nie wybuduje domu. Andrzejowi jest przykro, że posądzono go o kradzież. Listonosz też jest przygnębiony.

Złotopolscy: Koszt dobrych uczynków (630)

Marek, który ma za sobą nieudany związek i czuje się samotny, coraz częściej myśli o wyjeździe do Brukseli. Kowalski zachęca dziennikarza, by zajął się sprawą Hartownego.

Złotopolscy: Emil zamilkł (629)

Marylka wprowadza się do Tomka. Kacper chce jednak, żeby dała mu jeszcze jedną szansę. Ksiądz Leski informuje Marka, że Zenek i Antoni posądzają Andrzeja o kradzież pieniędzy.

Złotopolscy: Diabeł ogonem machał (628)

Marylka i Tomek spędzają ze sobą noc. Andrzej obserwuje mieszkańców wsi, uważnie przygląda się też rodzinie Złotopolskich. Marek ponownie otrzymuje propozycję pracy w Brukseli.

Złotopolscy: Brak chemii (627)

Monika postanawia nie dopuścić do intymnego zbliżenia z mężem, dopóki nie wybuduje on domu. Złotopolscy badają swoje korzenie i odnajdują w przeszłości stryja Dionizego zesłanego na Syberię.

Złotopolscy: Andrzej Złotopolski (626)

Ksiądz Leski w Złotopolicach spotyka Andrzeja, który przyjechał ze Wschodu i nazywa się Złotopolski. Kalina podejrzewa, że Wiesiek jest ciężko chory. Martwi się, kto zostanie komendantem.

Złotopolscy: Tajemniczy wędrowiec (625)

Marek jest zainteresowany Magdaleną. Biernacki ma przywieźć Monikę z dzieckiem. Prosi Kleczkowską o sprzątnięcie domu. Ilona skarży się Marcie, że lubczyk od Marcysi odniósł odwrotny skutek.

Złotopolscy: Pies na tropie (624)

Wiesiek postanawia odejść z policji. Marta cieszy się z decyzji męża. Podenerwowany napiętą atmosferą, Wiesiek przypłaca to zasłabnięciem. Biernacki ustala kosztorys budowy nowego domu.

Złotopolscy: Donos na komendanta (623)

Wiesiek martwi się swoim stanem zdrowia. Marylka radzi Tomkowi, by porozmawiał z Ewą, jeżeli mu jeszcze na niej zależy. Kleczkowska widziała Pipę i Kowalskiego - byli w zażyłej komitywie.

Złotopolscy: Młoda para (622)

Marek uważa, że Magdalena wniosła do ich domu dużo ciepła. Między Kaliną i Marylką wybucha awantura. Kalina zarzuca Wieśkowi molestowanie. Ewa oświadcza Kowalskiemu, że chce rozwodu.

Złotopolscy: Ślub Kleczkowskiej (621)

Kleczkowska odwiedza Biernackiego. Twierdzi, że poseł Jemioła może przeszkodzić jej i Grzesiowi w zawarciu małżeństwa. Z kolei Emil planuje ślub z Eleonorą. Nadal liczy na wsparcie Dunina.

Złotopolscy: Ostatni pocałunek (620)

Sprawa torby znalezionej na dworcu staje się coraz poważniejsza. Rośnie krąg podejrzanych. Kleczkowska ma wkrótce wyjść za mąż więc żegna się z byłym narzeczonym, listonoszem Józefem.

Złotopolscy: Dla dobra listonosza (619)

Józef jest obrażony. Uważa, że sklep należy się jemu, nie Zenkowi. Wiesiek mówi Marcelowi o swoim zawale. Na dworcu zostaje znaleziona torba. Kalina wzywa brygadę antyterrorystyczną.

Złotopolscy: Kto jest najważniejszy we wsi? (618)

Pipa przychodzi do pubu Kowalskiego z bagażami i oświadcza, że Ilona go wygoniła. Waldek mówi Florkowi, że sklep powinien należeć do Zenka. Wiesiek przeżywa miłe chwile ze swoimi wnukami.

Złotopolscy: Ślad po zawale (617)

Marcysia znajduje w kieszeni marynarki męża czarną opaskę i dowiaduje się o śmierci Dionizego. Wiesiek dowiaduje się, że miał zawał. Kleczkowska przygotowuje się do ślubu z kucharzem.

Złotopolscy: Nowe formy ludzkiej solidarności (616)

Marta stwierdza, że Wiesiek zmienił się na gorsze. Kleczkowska już nie chce sklepu dla Grzesia. Jest zazdrosna o kobiety, które będą tu kupować. Kacper opowiada ojcu o narodzinach syna.

Złotopolscy: Tajemnicza bielizna (615)

Marta żałuje, że komisariat przenosi się z powrotem na dworzec. Marek chce złożyć urnę z prochami ojca w krypcie kościoła. Biernacki informuję Kleczkowską o narodzinach syna.

Złotopolscy: On tu jest (614)

Kacper odwiedza Marylkę w komisariacie. Mówi o narodzeniu syna. Waldek, ksiądz, Julia i Marek analizują testament Dionizego. Waldek postanawia rozsypać prochy Dionizego wokół domu.

Złotopolscy: Tajemnica (613)

Julii śni się nieżyjący od wojny brat. Marek zawiadamia ją o śmierci Dionizego. Joanna skarży się Biernackiemu na Eleonorę, która przepędziła Zenka. W Złotopolicach pojawia się dziwna postać

Złotopolscy: Kto molestuje Marylkę? (612)

Kowalskiego odwiedza Mirella. Twierdzi, że Ewa zadaje się z oficerem CBŚ i usunęła ją z mieszkania. Florek wymyśla licytację - otrzyma sklep ten, kto da więcej.

Złotopolscy: Za marzenia trzeba płacić (611)

Eleonora, pełna nadziei po rozmowie z Emilem, prosi Julię o umożliwienie jej zamieszkania w kamienicy. Otrzymuje pozwolenie. Marcysia jednak wietrzy podstęp w zachowaniu Eleonory.

Złotopolscy: Feministka w kąpieli (610)

Ewa zdecydowanie nie życzy sobie wizyt Dąbka w domu. Powoduje to spięcia między nią a Mirellą. Eleonora jJest bardzo zaskoczona obecnością i funkcją Magdaleny.

Złotopolscy: Mieszkanie - obiekt policyjny (609)

W komisariacie odbywa się remont. Policjanci przenoszą się do mieszkania Gabrielów. Florek dochodzi do wniosku, że sklep nie przynosi dochodów. Problem nowego właściciela budzi emocje.

Złotopolscy: Panna z dobrego domu (608)

Listonosz nie wie jak bardzo chory jest Dionizy i nadal przychodzi z nim 'rozmawiać'. Kowalski po ostatnich incydentach uważa Mirellę za wariatkę. Dąbek postanawia zemścić się na nim.

Złotopolscy: Powrót Zenka z Europy (607)

Obecność Magdaleny u Złotopolskich wyraźnie służy domowi. Dba ona o estetykę, przyrządza posiłki itd. Mirella żali się, że Ewa nie akceptuje jej związku. Twierdzi, że buntuje ją Kowalski.

Złotopolscy: Dwa listy (606)

Pipa skarży się, że w życiu Ilony zszedł na dalszy plan. Marylka jest załamana tym, że nie układa jej się z mężczyznami. Florek jest bardzo niezadowolony z tego, że wciąż dopłaca do sklepu.

Złotopolscy: Kąpiele zdrowotne (605)

Listonosz z dystansem odnosi się do Haneczki. Jej komitywa z Maćkiem powoduje, że Józef nie chce nawet odwiedzać sklepu. Marcel pokazuje Wieśkowi fotografie komendanta z Janeczką.

Złotopolscy: Większy mąż (604)

Mundek, sympatyczny bezdomny odrzucony przez Marylkę, przynosi Kalinie kwiaty. Dziewczyna twierdzi jednak, że umówiła się z nim jedynie z powodu zapewnienia bezpieczeństwa koleżance.

Złotopolscy: Milion dolarów (603)

Marcysia ekscytuje się usłyszaną w kościele informacją o ślubie Kleczkowskiej i Grzesia. Wiesiek proponuje skłóconej z Mirkiem Janeczce zamieszkanie w pustym mieszkaniu Tomka.

Złotopolscy: Twarde i bezwzględne policjantki (602)

Eleonora proponuje Złotopolskim pomoc w prowadzeniu domu; Marcysia stanowczo się temu sprzeciwia. Komendant Frotecki spotyka przed sklepem pijanego Antoniego i aresztuje go.

Złotopolscy: Wszystko dla handlu (601)

Wyjazd Dionizego do Szwajcarii skłania Eleonorę do udania się do Złotopolic. Emil wciąż utyskuje na Dunina, który ożenił się z Maritą. Waldek jednak broni swego rosyjskiego przyjaciela.

Ładuję...