Złotopolscy

Streszczenia odcinków

Złotopolscy: Pocałunek Zosi (1121)

Kleczkowska zauważa, że zginęły pieniądze, które ukryła w kubku - około 1500 złotych. Podejrzewa o kradzież kobietę, z którą potajemnie spotyka się jej mąż.

Złotopolscy: Smutek komendanta (1120)

Ela wypytuje Grzesia o wczorajszy wieczór. On spotkał się Zalewską i wymiguje się od odpowiedzi. Marta pakuje walizki przed podróżą. Eleonora sądzi, że jedzie do Nowego Jorku, do Agatki.

Złotopolscy: Powrót Kleczkowskiej (1119)

Elżbieta przyznaje się mężowi, że była w domu dziecka, ponieważ myśli o adopcji. Wiesiek dowiaduje się, że Marta postanowiła pojechać w podróż dookoła świata z amerykańskim generałem.

Złotopolscy: Niepokoje Zalewskiego (1118)

Katarzyna wraca do domu o trzeciej nad ranem. Zalewski przeprowadza śledztwo, by ustalić, gdzie była. Frotecki i Andżelika widzieli ją w pobliżu domu Biernackiego.

Złotopolscy: Kolacja (1117)

Marta uważa, że z powodu Wieśka nie może wyjechać na wycieczkę. Domaga się, by zniknął z jej życia. Biernacki widzi, że Zalewska ubrała się dziś wyjątkowo starannie. A ona czaruje Grzesia.

Złotopolscy: Mężatki też podróżują (1116)

Wiesiek pracuje nad odwołaniem w sprawie przeniesienia Rudego i Hartownego. Kleczkowska wybiera się do Nałęczowa w sprawie kręgosłupa. Chce tam zobaczyć ciemnoskórego chłopca do adopcji.

Złotopolscy: Rozstania (1115)

Marta wraca od Wiadernych i zastaje Wieśka w łóżku. Nagle w drzwiach sąsiedniego pokoju pojawia się Marylka w jej szlafroku. Zalewska opowiada Kleczkowskiej o weselu w Niepiekłach.

Złotopolscy: Wesele (1114)

Biernacki wspomina pyszną kawę i ciastka Magdaleny. Ona zaprasza posła na ślub w imieniu Wiadernych. Elżbieta zwierza się Froteckiemu, że marzy o czarnoskórym dziecku. Ryszard radzi adopcję.

Złotopolscy: Marcysia jest w domu (1113)

Grzesio chce iść na wesele do Wiadernych, jednak Kleczkowska uważa, że z powodu żałoby iść nie powinni. Hartowny i Rudy za karę zostają przeniesieni na prowincję. Wikary odwiedza Zosię.

Złotopolscy: Pożegnanie Józefa (1112)

Odbywa się pogrzeb listonosza Józefa Garlińskiego. W czasie ceremonii Borowy podejmuje temat majątku po Józefie. Oświadcza, że śmierć powinna zakończyć rodzinne spory. Ludzie są oburzeni.

Złotopolscy: Następca Józefa (1111)

Aniela uważa, że po śmierci Józefa, Ziuk został głową rodziny. Radzi mu, by mimo żałoby, wykonywał obowiązki listonosza. Kacper chce od Tomka uzyskać deklarację, że rozwiedzie się z Marylką.

Złotopolscy: Radość i smutek (1110)

Ziuk wyjawia Kleczkowskiej, że Różyczka wraca do domu stryja Józefa. Kacper i Marylka spotykają się przypadkowo w pubie. Rudy dostaje wezwanie do kadr. Sąd uznaje Waldka za zmarłego.

Złotopolscy: Zaufać czy nie (1109)

Hartowny zaczepia na peronie kobietę podobną do matki Froteckiego. Biernacki informuje Marcysię, że dzieci są bezpieczne i Marek nie ma do nich dostępu.

Złotopolscy: Anioł Gabriel (1108)

Marta wypytuje Eleonorę, czy wystąpi z roszczeniami majątkowymi wobec Złotopolskich. Teściowa twierdzi, że nie ma takiego zamiaru. Marek informuje Marylkę, że zamierza odszukać Andrzeja.

Złotopolscy: Wojna o dzieci (1107)

Marek zabiera Andrzejka i Dionizego. Kleczkowska bardzo współczuje Biernackiemu. Zosia po rozmowie z ciocią postanawia sprawdzić, w jaki sposób Złotopolski przekonał sąd do swoich racji.

Złotopolscy: Smutna wyprowadzka (1106)

Zosia dowiaduje się, że Marek stara się o przejęcie praw rodzicielskich nad chłopcami. Ksiądz Leski przesyła do Złotopolic wikarego jako mediatora. Biernacki martwi się o wnuków.

Złotopolscy: Potrzeby kobiet (1105)

Marek oświadcza Magdalenie, że Dionizy i Andrzej zamieszkają z nim u Agnieszki. Magdalena pakuje ubranka chłopców i chowa je na strychu. Julia sugeruje, by zwróciła się do krewnej Zosi.

Złotopolscy: Długi spacer (1104)

Joanna opowiada Julii o wydarzeniach ubiegłej nocy. Okazało się, że matka Froteckiego wyjechała, nie zostawiając synowi wiadomości. Kleczkowska postanawia zaadoptować czarnoskóre dziecko.

Złotopolscy: Córka komendanta (1103)

Frotecki jest szczęśliwy w małżeństwie z Joanną. Biernacki martwi się, czy otrzymany spadek nie ściągnie na niego kłopotów. Agnieszka pomaga Rudemu odzyskać serce Amelii.

Złotopolscy: Kolacja z teściową (1102)

Eleonora zwraca synowej uwagę, że maluje się zbyt wyzywająco. W tym samym czasie Marek decyduje się wystąpić do sądu rodzinnego o przyznanie mu praw do opieki nad dziećmi.

Złotopolscy: Nowa synowa (1101)

Berta zdobywa bilet do Nowego Jorku dla Wieśka. Na posterunku Frotecki ćwiczy to, co chciałby powiedzieć Joannie. Do Złotopolic wraca Zosia. Zamierza ona zaopiekować się dziećmi Marcysi.

Złotopolscy: SMS zmienia życie (1100)

Zalewska donosi Biernackiemu, że w małżeństwie Joanny nie układa się najlepiej. Andżelika chwali się Magdalenie, że chce studiować architekturę. W pubie spotyka się z Jankiem.

Złotopolscy: Pierwsze śniadanie po ślubie (1099)

Po nocy poślubnej Joanna szykuje śniadanie dla męża. Sąsiedzi zawiadamiają go, że jego matka miała wypadek. Rudy prosi Kalinę, żeby wyjaśniła Amelii, że ich pocałunek nic nie znaczył.

Złotopolscy: Udręki i marzenia kobiet (1098)

Kleczkowska dowiaduje się, że Biernacki otrzymał po Żmijewskiej cały majątek. Julia przekonuje Joannę, że mąż ją kocha, ale nie umie przeciwstawić się matce.

Złotopolscy: Spadek (1097)

Frotecki prosi Julię,, żeby pomogła mu naprawić stosunki z Joanną. Eleonora wraca ze Złotopolic. Uważa, że ma jeszcze szansę na odzyskanie majątku. Kalina informuje Bertę, że dostała awans.

Złotopolscy: Poślubne kłopoty z mamusią (1096)

Za radą Anieli Frotecki, by załagodzić spór z matką, obmyśla, który pokój w nowym domu dla niej przeznaczyć. Hartowny przekonuje Rudego, że to on i Agnieszka powinni wystąpić w turnieju.

Złotopolscy: Awans Kaliny (1095)

Marta ma żal do Wieśka, że zataił przed nią, że Marita jest w Polsce. Prosi Tomka, by zorientował się, co knuje rywalka. Marita spotyka Zosię. Wypytuje ją o Złotopolskich i Gabrielów.

Złotopolscy: Dziadek kontra dziadek (1092)

Angelika spóźnia się na autobus i postanawia nocować na dworcu. Chris i Magdalena jadą do sądu, by ustalić nowy termin rozprawy. Marta zastanawia się, jakie miejsca pokazać Jamesowi.

Złotopolscy: Marylka i Tomek - ostatnia rozmowa (1088)

Marylka zauważa, że Tomek zabrał swoje rzeczy. Załamaną dziewczynę pociesza Wiesiek. Rozmowa utwierdza jednak Marylkę w przekonaniu, że wszystko skończone, a ukochany zwiąże się z Bertą.

Złotopolscy: Tomek, Berta, Marylka (1029)

Kasia zamiast nauką, zajmuje się wysyłaniem sms-ów, co wyprowadza Wieśka z równowagi. Irytuje go też Agnieszka. Marylka unika rozmowy z Tomkiem. Berta informuje go, że wie ona o ich nocy.

Złotopolscy: Choroba (43)

Na wiadomość o chorobie matki Weronika chce wrócić do Warszawy. Dionizy dowiaduje się, że Waldek nie dostał kredytu. Eleonora, postanawia porozmawiać z Martą.

Złotopolscy: Miłosne niepokoje (34)

Marta zwraca Kate część długu syna. Ewa proponuje Tomkowi czek od Kowalskiego, ale on odmawia. Kate razem z jakimś typem bierze narkotyki. Barbara zgadza się na portret pędzla Zapotocznego.

Złotopolscy: Podpalacze (31)

Gangsterzy próbują podpalić mieszkanie Gabrielów. Nad bezpieczeństwem rodziny czuwa Eleonora. Zwolnionym z aresztu Maksymilianem Grubbą interesuje się UOP. Spokoju nie daje mu też Alicja.

Złotopolscy: Tu mieszka glina (30)

Dzięki interwencji senatora Złotoplskiego, Grubba zostaje zwolniony z aresztu. Pomiędzy Waldkiem a Dionizym narasta konflikt. Coraz cięższe chmury zbierają się nad Tomkiem i jego bliskimi.

Złotopolscy: Powrót Weroniki (28)

Weronika, wypisana z bliźniakami ze szpitala, musi podjąć decyzję - wrócić do domu Gabrielów czy zamieszkać w innym mieszkaniu. Agata zwraca się o pomoc do senatora Złotopolskiego.

Złotopolscy: Rozejm (27)

Eleonora i Dionizy proszą Tomka o dokładną relację z przygotowań do koncertu, który się nie odbył. Dziadek Kacpra ureguluje jego długi.

Złotopolscy: Syn marnotrawny (1)

Senator Złotopolski zdradza mężczyźnie, z którym chce współpracować, że piosenkarz Kacper Górniak to jego syn. Do aresztu na Centralnym trafia gangster z Pruszkowa.

Ładuję...