Przyjaciele 2: The One with the Chicken Pox (23)

(Friends)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ospa wietrzna krzyżuje miłosne plany Phoebe. Chandler załatwia Joeyowi pracę w swoim biurze. Rachel podobają się mężczyźni w mundurach,więc Ross zdobywa jeden egzemplarz...

Oglądaj w telewizji

Czw 13.10 18:55
Comedy Centrallogo
Pt 14.10 12:30
Comedy Centrallogo
Nd 16.10 13:00
Comedy Centrallogo
Pon 17.10 20:00
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Phoebe ma spędzić romantyczne chwile ze swoim chłopakiem Ryanem, który na dwa tygodnie przyjechał do miasta. Niestety ich miłosne plany zostają pokrzyżowane, gdyż Phoebe zapada na ospę wietrzną i zaraża swojego partnera. Monica odczuwa ulgę, gdy dowiaduje się, że jej ukochanego, Richarda, nie zraża jej nie zawsze racjonalne zachowanie. Zastanawia się jednak, dlaczego on nie miewa podobnych chwil słabości. Chandler załatwia Joeyowi pracę w swoim biurze. Gdy Ross dowiaduje się, że Rachel podobają się mężczyźni w mundurach, zdobywa jeden egzemplarz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...