Przyjaciele 2: The One with the Baby on the Bus (6)

(Friends: The One with the Baby on the Bus)

serial komediowy USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod nieobecność Carol Ross ma opiekować się swoim synem. Monica częstuje Rossa plackiem, zapominając, że jest uczulony na kiwi. Ross źle się czuje. Monica wiezie go do szpitala na zastrzyk.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 10:50
HBO 2logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Pod nieobecność Carol Ross ma opiekować się swoim synem, Benem. Monica częstuje go plackiem zapominając, że Ross jest uczulony na owoce kiwi. Mężczyzna zaczyna się źle czuć. Monica zabiera go do szpitala na zastrzyk odczulający. Z dzieckiem zostają Joey i Chandler. Kiedy Joey stwierdza, że dziewczyny lubią facetów z dziećmi, obaj wychodzą do miasta. Ostatecznie udaje im się zapoznać dwie ładne kobiety. Podekscytowani tym faktem, zostawiają Bena w autobusie. Wpadają w panikę i zaczynają szukać dziecka. Tymczasem Ben trafia do żłobka opieki społecznej. Terry, szef Rachel, zwalnia Phoebe i na jej miejsce zatrudnia nową piosenkarkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...