Przyjaciele 2: The One Where Ross Finds Out (7)

(Friends: The One Where Ross Finds Out)

serial komediowy USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ross dowiaduje się, że Rachel jest w nim zakochana. Phoebe doradza Chandlerowi, żeby zrzucił nieco kilogramów. Chwilowo bezrobotna Monica ofiaruje swą pomoc.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 11:10
HBO 2logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Ross dowiaduje się, że Rachel jest w nim zakochana. Chandler czuje się niezauważany przez kobiety. Phoebe doradza mu, żeby zrzucił nieco kilogramów. Chwilowo bezrobotna Monica ofiaruje swą pomoc. Wspólnie zaczynają uprawiać sport, biegać po ulicy i ćwiczyć. Po kilku dniach Chandler czuje się wyczerpany porannym wstawaniem i ciągłymi męczarniami. Tymczasem Phoebe poznaje nowego mężczyznę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...