Przyjaciele 2: The One with Five Steaks & an Eggplant (5)

(Friends: The One with Five Steaks and an Eggplant)

serial komediowy USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Chandler przypadkiem odbiera w mieszkaniu Rossa telefon. Dziewczyna myli go ze swoim byłym chłopakiem Bobem. Wbrew radom Rossa umawia się z Jade udając, że ją pociesza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Chandler przypadkiem odbiera w mieszkaniu Rossa telefon. Okazuje się, że dzwoni pewna dziewczyna, Jade. Wydaje jej się, że dodzwoniła się do swojego dawnego przyjaciela, z którym niegdyś zerwała, a teraz pragnie znów się spotkać. Kiedy wspomina rozkoszne sesje miłosne, Chandler nie wytrzymuje i podaje się za Boba. Wbrew radom Rossa umawia się z Jade udając, że ją pociesza. Jednocześnie przygotowuje urodzinową niespodziankę dla Rossa. Nie bierze jednak pod uwagę, że Joey, Phoebe i Rachel nie zarabiają tyle i nie stać ich na ekstrawaganckie przyjęcia czy wyjścia do restauracji. Kiedy Ross chce uczcić awans Moniki, reszta protestuje, z niechęcią przyznając, że ich na to nie stać. Monica, Ross i Chandler postanawiają zafundować przyjaciołom koncert, za co Joey, Phoebe i Rachel się obrażają.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...