Przyjaciele 2: The One with Russ (10)

(Friends: The One with Russ)

serial komediowy USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joey zaczyna tracić wiarę w swoje zdolności aktorskie. Kobieta kompletująca obsadę nowego serialu da mu rolę jeśli Joey się z nią prześpi. Rachel spotyka się z Russem.

Oglądaj w telewizji

Wt 30.07 11:05
HBO 2logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey ponownie został skrytykowany przez gazety i zaczyna tracić wiarę w swoje zdolności aktorskie. Kiedy otrzymuje od agentki kolejną szansę, okazuje się, że kobieta kompletująca obsadę nowego serialu chętnie da mu rolę, pod warunkiem, że Joey się z nią prześpi. Do Moniki wraca jej dawna miłość, zabawny Bobby. Okazuje się jednak, że ma on kłopoty z alkoholem. Uporawszy się z jego nałogiem, Monica odkrywa, że zabawny Bobby przestał być zabawny. Rachel spotyka się z Russem, który jest nieprawdopodobnie podobny do Rossa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...