Przyjaciele 2: The One with the List (8)

(Friends: The One with the List)

serial komediowy USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ross spotyka się z Rachel. Oboje są szczęśliwi i Ross postanawia zerwać z Julie. Chandler i Joey pomagają mu zdecydować, czy wybrać Rachel, czy też Julie.

Oglądaj w telewizji

Pon 29.07 10:30
HBO 2logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Ross w końcu spotyka się z Rachel. Oboje są szczęśliwi i Ross postanawia zerwać z Julie, chociaż ma wątpliwości. Chandler i Joey pomagają mu zdecydować, czy wybrać Rachel, czy też Julie. Sporządzają listę wad i zalet obu pań. Kiedy Rachel dowiaduje się o liście, obraża się na Rossa i przestaje się do niego odzywać. Zrozpaczony Ross próbuje za wszelką cenę załagodzić sytuację. Monica otrzymuje niemożliwe do wykonania zadanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...