Przyjaciele 2: The One Where Heckles Dies (3)

(Friends: The One Where Heckles Dies)

serial komediowy USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kiedy umiera sąsiad z dołu - Chandler postanawia znaleźć stałą partnerkę, by nie skończyć samotnie jak ów sąsiad. Okazuje się, że pan Heckles zapisał wszystko Monice, Rachel i Phoebe.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.07 10:55
HBO 2logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Chandler nieustannie zmienia partnerki, u każdej kolejnej wynajdując jakieś mankamenty. Kiedy umiera natrętny sąsiad z dołu, okazuje się, że Chandler zaczyna się do niego upodabniać zachowaniem. Za wszelką cenę postanawia znaleźć stałą partnerkę, by nie skończyć samotnie jak ów sąsiad. Okazuje się również, że pan Heckles zapisał Monice, Rachel i Phoebe w testamencie wszystko, co posiadał. Tymczasem Ross przekonuje Phoebe do teorii ewolucji. Phoebe ma jednak własne zdanie na temat pochodzenia człowieka i prawd naukowych.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...