Przyjaciele 2: The One with Phoebe's Husband (4)

(Friends: The One with Phoebe's Husband)

serial komediowy USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zjawia się Duncan, przyjaciel Phoebe z Kanady, za którego przed 6 laty wyszła za mąż, by ułatwić mu zdobycie zielonej karty. Teraz chce on rozwodu, bo zamierza się ożenić.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.07 10:55
HBO 2logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

W życiu Phoebe pojawia się mężczyzna, którego poślubiła ona 6 lat wcześniej. Duncan to jej przyjaciel z Kanady, za którego wyszła tylko po to, by ułatwić mu zdobycie zielonej karty. Teraz chce on rozwodu, ponieważ zamierza ponownie się ożenić. Phoebe czuje się zawiedziona. Julie i Ross urządzają przyjęcie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...