Przyjaciele 2: The One with the Breast Milk (2)

(Friends: The One with the Breast Milk)

serial komediowy USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciele opiekują się nowo narodzonym synkiem Rossa pod nieobecność Carol i Susan. Monica zaprzyjaźnia się z Julie, dziewczyną Rossa. Boi się, czy jej sympatia do Julie nie zrani Rachel.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.07 10:35
HBO 2logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Przyjaciele opiekują się nowo narodzonym synkiem Rossa pod nieobecność Carol i Susan. Monica zaprzyjaźnia się z Julie, która jest aktualną dziewczyną Rossa. Boi się, czy ta sympatia do Julie nie zrani Rachel. Monica obawia się jej reakcji. Joey ma kłopoty w pracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...