Przyjaciele 2: The One with Ross's New Girlfriend (1/24)

(Friends: The One with Ross's New Girlfriend)

serial komediowy USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rachel przyjeżdża po Rossa na lotnisko, ale okazuje się, że przyleciał z dziewczyną. Phoebe doskonali swój talent fryzjerski. Monica korzysta z jej usług. Kunszt Phoebe jednak zawodzi.

Oglądaj w telewizji

Wt 23.07 10:35
HBO 2logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel przyjeżdża po Rossa na lotnisko, okazuje się, że przyleciał on z dziewczyną. Jest nią Julie - archeolog - z którą Ross znalazł wspólny język i zainteresowania. Zawiedziona Rachel wraca do domu, nie wiedząc, co robić. Chandler postanawia iść do krawca, uszyć sobie spodnie. Joey poleca mu fachowca, który ma dziwną obsesję. Tymczasem Phoebe doskonali swoje talenty fryzjerskie na Chandlerze i Joeyu. Zachwycona Monica również zamierza skorzystać z jej usług. Niestety, tym razem kunszt Phoebe zawodzi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...