Przystań: Przyjaciółki (3/13)

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat

W skrócie

Kamila wypływa jachtem z portu. W ostatniej chwili do łodzi wskakuje Wanda. W czasie kłótni dochodzi do szamotaniny. Kamila wypada za burtę. Wanda odpływa. Na przystani pojawia się Jurek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rozgrywająca się w malowniczej scenerii mazurskich jezior opowieść o grupie młodych ludzi odbywających kurs w bazie ratownictwa wodnego. Podczas kilku letnich miesięcy, bohaterowie szkolą się pod okiem grona nieco starszych ratowników instruktorów. Wątki osobiste i uczuciowe kursantów przeplatają się na ekranie z wątkami sensacyjnymi, tworząc barwną, żywą fabułę. W obsadzie, obok znanych i uznanych aktorów pojawia się również wiele nowych twarzy.

W tym odcinku

Młoda kobieta, Kamila, wypływa jachtem z portu. W ostatniej chwili na łódź wskakuje jej przyjaciółka, Wanda. Obie kłócą się o wspólnego znajomego, Jurka. Dochodzi do szamotaniny, w której Wanda popycha Kamilę. Ta wypada za burtę. Jej towarzyszka odpływa zostawiając dziewczynę na środku jeziora. Wówczas na przystani pojawia się Jurek, który szuka Kamili. Tymczasem między Anką a Beatą dochodzi do sprzeczki. W pewnym momencie pojawia się Andrzej - adwokat tej pierwszej. Chce on zabrać kursantkę na żagle. Filip prosi Olafa, by pozwolił mu wypłynąć na patrol z Michałem. Grzegorz spiera się z Joanną i jej mężem Zbyszkiem o wychowanie Rafała. W tawernie Anka spotyka Adriana, swego dawnego prześladowcę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...