Przyjaciółki | sezon 22 odc. 255

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka wciąż prowadzi swój program w telewizji. Patrycja przygotowuje pierwszą wystawę fotograficzną. Nadal ma zaburzenia odżywiania. Zuza ukrywa przed przyjaciółkami, że znów zmaga się z rakiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) są przykładem na to, że prawdziwa przyjaźń potrafi pokonać wszystkie przeciwności losu. Wspólnie stawiają czoło codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Zakończenie finałowego odcinka poprzedniej serii wywołało wśród widzów wiele emocji. Większość fanów z niecierpliwością czeka na dalszy ciąg perypetii tytułowych bohaterek.

W tym odcinku

Anka i Paweł na czas wyjazdu Julki i Antka muszą się zająć Oliwierem. Prawniczka wciąż prowadzi swój program w telewizji. Inga została sama, bo Łukasz wyjechał z Nisą do Kanady. Kobieta nie żałuje jednak rozpadu tego związku. Robert popadł w długi, a teraz komornik zajmuje bar Ingi. Kobieta postanawia rozkręcić nowy biznes. Patrycja przygotowuje się do swojej pierwszej wystawy fotograficznej. Wciąż zmaga się z bulimią. Zuza ukrywa przed przyjaciółkami, że znów zmaga się z rakiem. Marcie udało się odzyskać Brunona. Kobieta świadczy obecnie usługi remontowe w Paryżu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...