Przyjaciółki | sezon 20 odc. 241

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka czuje, że Paweł karze ją za to, co zaszło między nią a Marcinem. Staś ma już dość kłótni między rodzicami. Konrad planuje kontrolę na oddziale Zuzy. Robi to z zemsty za odrzucenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka powracają w kolejnej serii lubianej przez widzów produkcji. Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy ich rodzin i przyjaciół. Cokolwiek się zdarzy, panie zawsze jednak mogą liczyć na siebie nawzajem.

W tym odcinku

Anka czuje, że Paweł karze ją za to, co zaszło między nią a Marcinem. Staś, który jest już zmęczony ciągłymi kłótniami między rodzicami, zamierza się wyprowadzić. Inga i Rafał nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie wyjazdu. Łukasz zamierza zniknąć z życia pary. Zuza źle zainwestowała, co bardzo ją martwi. Konrad planuje kontrolę na jej oddziale. Robi to z zemsty za odrzucenie. Zuza zamierza złożyć wypowiedzenie. Stan zdrowia Wiktora poprawia się. Mężczyzna organizuje dla Patrycji romantyczny piknik. Wbrew zaleceniom lekarza zastępuje też w pracy Niemirskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...