Przyjaciółki | sezon 20 odc. 242

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor trafia do szpitala w krytycznym stanie. Zuza otrzymuje ofertę pracy, nie jest jednak pewna, czy chce wyjeżdżać do Berlina. Wciąż myśli o ojcu. Inga ma już dość nadopiekuńczości Rafała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka powracają w kolejnej serii lubianej przez widzów produkcji. Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy ich rodzin i przyjaciół. Cokolwiek się zdarzy, panie zawsze jednak mogą liczyć na siebie nawzajem.

W tym odcinku

Wiktor trafia do szpitala w krytycznym stanie. Patrycja jest przerażona. Mężczyzna musi natychmiast trafić na stół operacyjny. Zuza otrzymuje ciekawą ofertę pracy. Dyrektor generalny oferuje jej stanowisko dyrektora regionalnego w Niemczech. Inwestycja, która spędzała Markiewicz sen z powiek, okazała się bardzo udana. Zuza nie jest pewna, czy chce jechać do Berlina. Wciąż myśli o swoim ojcu. Anka nie potrafi dotrzeć do Pawła. Mężczyzna izoluje się od niej. Marta uważa, że postępuje niewłaściwie. W ramach zemsty Paweł zdradza Ance sekrety koleżanki. Inga ma już dość nadopiekuńczości Rafała. Mężczyzna zaczyna także manipulować Marysią. W końcu zamyka partnerkę w domu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...