Przyjaciółki | sezon 20 odc. 240

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza i Błażej znajdują sposób na uporanie się z problemami. Inga przeżywa trudne chwile. Łukasz nalega na spotkanie, a Rafał podsłuchuje jej rozmowy. Patrycja nie zamierza zwalniać Patryka z pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka powracają w kolejnej serii lubianej przez widzów produkcji. Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy ich rodzin i przyjaciół. Cokolwiek się zdarzy, panie zawsze jednak mogą liczyć na siebie nawzajem.

W tym odcinku

Zuza i Błażej znajdują ujście dla frustracji, staczając pojedynki w mieszkaniu Szymona. To pomaga im uporać się z problemami. Inga też przeżywa trudne chwile. Łukasz wciąż nalega na spotkanie, a Rafał nadal podsłuchuje jej rozmowy. Patrycja nie zamierza zwalniać Patryka z pracy. Mężczyzna uważa jednak, że wyjdzie to na dobre salonowi. Wiktor wie, że Patrycja się o niego martwi. Jej zachowania sprawiają, że czuje się stłamszony. Mimo to pomaga ukochanej, którą szantażuje jedna z klientek. Anka zwierza się Pawłowi z tego, co zaszło z Marcinem. Mężczyzna jest wściekły.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...