Przyjaciółki | sezon 22 odc. 257

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka i Paweł domyślają się, że transparent zawieszony na wieżowcu to dzieło Stasia. Inga nie potrafi się pogodzić ze śmiercią Zuzy. Nie wychodzi z domu. Także Patrycja bardzo przeżywa pogrzeb.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) są przykładem na to, że prawdziwa przyjaźń potrafi pokonać wszystkie przeciwności losu. Wspólnie stawiają czoło codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Zakończenie finałowego odcinka poprzedniej serii wywołało wśród widzów wiele emocji. Większość fanów z niecierpliwością czeka na dalszy ciąg perypetii tytułowych bohaterek.

W tym odcinku

Anka i Paweł domyślają się, że transparent zawieszony na wieżowcu w sąsiedztwie, to dzieło Stasia. Są na niego wściekli. Pod budynkiem telewizji Ankę i Miłosza zaczepia były mąż Malwiny. Oskarża ich o próbę odebrania mu syna. Również Inga jest zdruzgotana po odejściu Zuzy. Nie wychodzi z domu. Andrzej i Robert usiłują poprawić jej humor, ale kończy się to klapą. Dagmar wykupił udziały Roberta, Inga postanawia na nowo otworzyć Nail Bar. Także Patrycja ciężko przeżywa pogrzeb Zuzy. Sytuacja pomiędzy nią i Wiktorem jest bardzo napięta. Po kolejnej kłótni z Wiktorem w końcu Patrycja postanawia poszukać pomocy lekarza, choć to też nie wychodzi, jak trzeba.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...