Lombard. Życie pod zastaw 14 (767)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

17-letnia Ania dorasta w domu, w którym rodzice cały czas się kłócą. Ucieka do chłopaka. Nie wie, że współpracuje on z handlarzami żywym towarem. Hofer kupuje w lombardzie okulary ajurwedyjskie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

17-letnia Ania "Draska" Draskowska dorasta w domu, w którym rodzice cały czas się kłócą. Mimo to wierzy, że pewnego dnia uda jej się stworzyć szczęśliwy związek. Wydaje jej się, że 25-letni Krystian to spełnienie jej marzeń o wielkiej miłości. Po kolejnej awanturze w domu dziewczyna ucieka. Liczy na to, że schronienie znajdzie w ramionach ukochanego. Nie ma pojęcia, że chłopak współpracuje z handlarzami żywym towarem... Wynajęty przez ojca detektyw Robert Kander ma za zadanie odnaleźć dziewczynę, nim będzie za późno. Matka tymczasem korzysta z usług wróżki. Daniel trzyma się z daleka od Kaliny, ponieważ boi się wchodzić w drogę Ahmadowi. Kazimierz zauważa, że mężczyzna nie jest szczęśliwy. Hofer kupuje w lombardzie okulary ajurwedyjskie. Doświadcza tajemniczych wizji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...