Lombard. Życie pod zastaw 14 (765)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Martyna Fabian dostaje pracę asystentki Walerii Gębały, prezeski dużego zakładu. W obliczu niepokojącego zdarzenia zaczyna rozumieć, że kobieta tylko udaje troskliwą i kulturalną pracodawczynię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Martyna Fabian dostaje pracę asystentki Walerii Gębały, prezeski dużego zakładu. Niedługo potem widzi, jak jakaś kobieta próbuje popełnić samobójstwo, skacząc z dachu budynku firmy. Okazuje się, że to Ula, była asystentka Gębały. Martyna wkrótce zaczyna rozumieć, że Waleria tylko udaje troskliwą i kulturalną pracodawczynię. W rzeczywistości jednak czerpie satysfakcję z poniżania ludzi i doprowadzania ich na skraj wytrzymałości. Seler przychodzi do Kazimierza i oświadcza, że ma plan na przebudowę kamienicy. Chce odkupić od Barskiego udziały. Anka angażuje się w sprawę. Klient lombardu chce kupić alkomat, chociaż nie ulega wątpliwości, że jest pod wpływem alkoholu. Romek i Lolek muszą działać, ponieważ mężczyzna nie zamierza po dobroci wyjść z lombardu. Marry mało interesuje się dzieckiem. Karol wytyka to dziewczynie, lecz nie odnosi to zamierzonego skutku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...