Lombard. Życie pod zastaw 14 (771)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Roman musi wychodzić na poranne spacery z Chmurką. Robi to z niechęcią, ale odkrywa, że pies zwraca uwagę kobiet. Lombard odwiedza uczestnik wieczoru kawalerskiego, który zgubił portfel.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Śpiewakowa jest żoną 40 lat starszego schorowanego mężczyzny. Poślubiła go z miłości, ale nikt nie wierzy w szczerość jej uczuć, nawet sam Śpiewak. Obecnie kobieta czuje się przytłoczona obowiązkami związanymi z pielęgnowaniem męża. Ten jest przekonany, że żona go zdradza. Wynajmuje Kandera, by to sprawdził. Roman musi wychodzić na poranne spacery z Chmurką. Robi to z niechęcią, ale odkrywa, że pies zwraca uwagę kobiet. Lombard odwiedza po wieczorze kawalerskim pan młody i sprzedaje pistolet na banknoty. Jest pod ścianą, ponieważ zgubił portfel. Okazuje się, że Daniel i Kazimierz mają na plecach identyczne znamiona.

Występują

Zobacz także

Ładuję...