Lombard. Życie pod zastaw 14 (772)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Patrycja spotyka Ryżego, który twierdzi, że został asystentem Martena. Tanek odwiedza Orianę, by upewnić się, że wszystko u niej w porządku. Martwi się, bo jej synowie przestali chodzić na treningi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Inez, wnuczka Ziutka i Grażyny, chodzi na zajęcia fitnessu sportowego. Aby zintegrować ją z resztą grupy, dziadkowie postanawiają wyprawić przyjęcie dla wszystkich dzieci. Wśród nich jest Zuza. Matka dziewczynki, Ilona, jest niespełnioną tancerką. Trenerka decyduje, że na zawody pojedzie Paula, córka Jakuba. Wkrótce mężczyzna zostaje oskarżony o wykonywanie niejednoznacznych zdjęć w dziecięcej szatni. Hipiska i jej mąż szukają w lombardzie unikatowych przedmiotów. Ich styl życia polega na utrzymywaniu kontaktu z naturą. Patrycja zabiera synka na spacer. Spotyka Ryżego, który o dziwo, jest ubrany w garnitur i stoi przy drogim aucie. Mężczyzna twierdzi, że został asystentem Martena i że jest to praca legalna. Tanek odwiedza Orianę, by upewnić się, że wszystko u niej w porządku. Martwi się, bo od powrotu Klaudiusza synowie kobiety przestali uczęszczać na treningi krav magi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...