Lombard. Życie pod zastaw 14 (773)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Sławny bramkarz Jan Tomaszewski szuka swoich rękawic. Twierdzi, że kiedyś dał je piłkarzowi. Barski nie może zdradzić, kto je zastawił, jednak godzi się na zaaranżowanie spotkania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Sławny bramkarz Jan Tomaszewski szuka w lombardzie na Cichej swoich rękawic. Twierdzi, że kiedyś dał je obiecującemu piłkarzowi. Barski nie może zdradzić, kto je zastawił, jednak godzi się na zaaranżowanie u siebie w firmie spotkania. W drodze do pracy Andżela pomaga starszej kobiecie, której złodziej próbował zabrać torebkę. Okazuje się, że przestępca to jej znajomy z podwórka, Sylwek. Kobieta zapamiętała go jako uczciwego chłopaka i jest w szoku. Postanawia coś z tym zrobić i udaje się do jego domu. Daniel wciąż dystansuje się od Kaliny. Chce, by Kazimierz powtórzył badania genetyczne. Do Bogdana przychodzi tajemnicza kobieta poszukująca osoby będącej na fotografii.

Występują

Zobacz także

Ładuję...