Lombard. Życie pod zastaw 14 (770)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Po przejrzeniu rodzinnych pamiątek 13-letni klient lombardu doszedł do wniosku, że jego dziadek zajmował się szpiegostwem. Mariola ma dla Andżeli ważne informacje dotyczące Bogdana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

45-letnia Ilona Walicka ma 5-letniego synka Zigiego i 20-letnią córkę Marikę. Od odejścia męża coraz częściej zdarzają się jej sytuacje, świadczące o tym, że ma problemy psychiczne. Kalina dowiaduje się od Mariki o tych dziwnych epizodach. Zleca Kanderowi, by ustalił, czy Ilona przypadkiem nie padła ofiarą manipulacji. 13-letni Bartek to klient lombardu, który oglądając rodzinne pamiątki, doszedł do wniosku, że jego dziadek zajmował się szpiegostwem. Mariola ma dla Andżeli ważne informacje dotyczące Bogdana. Daniel chce wiedzieć, dlaczego śledzi go ochroniarz Ahmada.

Występują

Zobacz także

Ładuję...