Lombard. Życie pod zastaw 14 (776)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

DJ Wika chce zastawić naszyjnik. Okazuje się on bardzo cenny. Pracownicy wpadają na pomysł wystawienia go na aukcji charytatywnej. Kwota ze sprzedaży trafia do fundacji wspierającej seniorów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Znana seniorka, DJ Wika, chce zastawić naszyjnik pochodzący z czasów międzywojnia. Uważa, że przynosi on jej same nieszczęścia. Jak się okazuje, naszyjnik ma dużą wartość. Pracownicy lombardu wpadają na pomysł wystawienia go na aukcji charytatywnej. DJ-ka wyraża na to zgodę. Kwota otrzymana za naszyjnik zostaje przeznaczona na fundację wspierającą seniorów. Artystka postanawia zrewanżować się pracownikom i zagrać na lombardowej imprezie. Młodzi narzeczeni Karol Rapko i Ela rozpakowują się w nowym mieszkaniu. Okazuje się, że właściciel lokalu wynajął je kilku innym osobom... Beton informuje Kalinę, że sytuacja na torze została zaaranżowana przez Ahmada. Kobieta udaje się do Daniela, który cały czas jest śledzony przez ochroniarza jej męża. Decyduje si na ryzykowny krok. Bogdan chce rozmawiać z Andżelą. Ta martwi się, że chodzi o zdrowie mężczyzny, ale prawda jest inna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...