Lombard. Życie pod zastaw 14 (762)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Andrzej wciąż kocha byłą narzeczoną. Zatrudnia Kandera, by prześwietlił jej nowego partnera. Paprot, przekupiony przez grupę młodzieżową, kładzie na ołtarzu kołatkę w kształcie czaszki z rogami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Andrzej Dylewski wciąż kocha swoją byłą narzeczoną, Agnieszkę Myszkowską, która jednak związała się z Turkiem. Zakochana kobieta obdarowywała mężczyznę różnymi prezentami, a w końcu zaoferowała dach nad głową jemu i jego biednej, maltretowanej przez męża siostrze. Dylewski nie ufa w szczerość uczuć Turka i zatrudnia Kandera, by prześwietlił nowego partnerka Agnieszki. Lolek i Roman spierają się na żarty, co jest trudniejsze: opieka nad psem czy nad noworodkiem. Ryży przychodzi do lombardu na umówione spotkanie z Barskim. Paprot, przekupiony przez grupkę młodzieżową, kładzie na ołtarzu kołatkę w kształcie czaszki z rogami. Ksiądz Białowąs przyłapuje go na gorącym uczynku. Zgadza się darować mu winę, o ile Paprot zrobi trzy dobre uczynki. Ziutek i jego rodzina starają się oswoić z nowymi warunkami po przeprowadzce. Nie jest to łatwe. Decydują się zorganizować imprezę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...