Lombard. Życie pod zastaw 14 (749)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Iza jest wychowywana przez adopcyjnych rodziców, jednak nie ma o tym pojęcia. Pewnego dnia kontaktuje się z nią biologiczny ojciec. Mariusz namawia Andżelę na udział w półmaratonie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Osiemnastoletnia Iza jest wychowywana przez adopcyjnych rodziców, jednak nie ma o tym pojęcia. Dorasta w doskonałych warunkach. Pewnego dnia kontaktuje się z nią biologiczny ojciec, 38-letni Kornel. Dziewczyna nie ma pojęcia, kim on naprawdę jest. Umawia się z mężczyzną, ponieważ przypadł jej do gustu. Robacka chce sprzedać ozdoby świąteczne męża, które pobierają bardzo dużo prądu. Przynosi je do lombardu. Mąż kobiety postanawia je odzyskać. Okazuje się, że za wysokie rachunki odpowiada coś innego. Mariusz namawia Andżelę na udział w półmaratonie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...