Lombard. Życie pod zastaw 14 (751)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Dagmara Kaźmierska kupuje mnóstwo biżuterii dla znajomych z kółka różańcowego. Z powodu toksoplazmozy Damian traci wzrok. Ma szansę na lepsze życie dzięki talentowi do mechaniki samochodowej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Dagmara Kaźmierska kupuje w lombardzie mnóstwo biżuterii. Tanek z ciekawości pyta, po co jej taka hurtowa ilość naszyjników, pierścionków i bransoletek. Kobieta mówi, że to dla znajomych z kółka różańcowego. Nowe koleżanki chcą stać się atrakcyjne i zapytały ją o radę, jak o siebie dbać. Syn Dagmary, Conan, dołącza do matki, by przypomnieć, że czeka i że wieczorem jest umówiona na randkę. Spotkanie jest nieudane. Conan obwinia o to mężczyznę i postanawia mu dać nauczkę. 23- letni Damian cierpi na toksoplazmozę, która stopniowo pozbawia go wzroku. Chłopak jako wielki fan motocrossu jest załamany. Okazuje się, że ma szansę na lepsze życie dzięki talentowi do mechaniki samochodowej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...