Lombard. Życie pod zastaw 14 (763)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Jarek kocha się w Julicie. Podejrzewa, że nie ma u niej szans. Okłamuje dziewczynę, że zna Dagmarę Kaźmierską, której ona jest fanką. Wpada na ryzykowny pomysł. Tanek zamierza poprosić Orianę o rękę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Dwudziestoletni Jarek Krauziak kocha się w Julicie. Ponieważ kuleje po wypadku, podejrzewa, że nie ma u niej szans. Pewnego dnia on, Julita i jej znajome przechodzą obok hotelu, w którym odbywa się aukcja prowadzona przez Dagmarę Kaźmierską. Jej celem jest wsparcie fundacji ratującej wróble. Okazuje się, że Julita jest fanką celebrytki. Jarek postanawia zaimponować dziewczynie i okłamuje ją, że zna Dagmarę. Pomysł na uwiarygodnienie tego jest naprawdę ryzykowny. Kazimierz dostaje od celebrytki dyplom. Tanek zamierza poprosić Orianę o rękę. Ministrant chce wziąć udział w organizowanej przez księdza Białowąsa pielgrzymce rowerowej dla młodzieży. Niestety nie ma na czym jechać, ponieważ pochodzi z ubogiej rodziny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...