Lombard. Życie pod zastaw 14 (768)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Zosia prowadzi na własną rękę śledztwo w sprawie zaginionej siostry. Steward szuka modelu samolotu w lombardzie. Tłumaczy, na czym polegają jego obowiązki na pokładzie. Daje też pokaz tańca.

Oglądaj w telewizji

Śr 29.05 20:00
TV Puls 2logo

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Zosia "Lalka" Lawańska prowadzi na własną rękę śledztwo w sprawie zaginionej siostry, Kingi. Kontaktuje się z przystojnym Markiem Misterskim, który może wiedzieć coś na ten temat. 35-latek został aresztowany za kradzież i rozbój i teraz siedzi w celi z 40-letnim autorem romantycznych listów otrzymywanych przez siostry. Steward szuka modelu samolotu w lombardzie. Tłumaczy pracownikom, na czym polegają jego obowiązki na pokładzie samolotu, a następnie daje pokaz tańca. Grażynka przyrządza bigos w nowym mieszkaniu, co wprawia w popłoch Ziutka, który obawia się reakcji sąsiadów na unoszący się w całym budynku zapach gotowanej kapusty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...