Lombard. Życie pod zastaw 14 (769)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Rolnicy Kamionek i Orczyk od lat żyją w niezgodzie. Sąsiad pierwszego z nich znajduje srebrne spatynowane lusterko. Lolek przypuszcza, że na polu ukryty jest skarb. Gospodarze wzywają konserwatora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Pięćdziesięcioletni rolnicy Kamionek i Orczyk od wielu lat żyją w niezgodzie. Sąsiad pierwszego z nich, Radosław Wójcik, jest zdania, że ich konflikt nie ma sensu. Pewnego dnia znajduje on na ziemi Kamionka srebrne spatynowane lusterko. Lolek przypuszcza, że na polu może być ukryty skarb. Rolnicy wzywają konserwatora na miejsce znalezienia tego przedmiotu. Niestety, być może będzie trzeba oddać go państwu. Kamionek postanawia przekopać ziemię. Synowie Oriany zapraszają Tanka do domu. Andżela, Mariusz i Olga mają problemy wychowawcze.

Występują

Zobacz także

Ładuję...