Lombard. Życie pod zastaw 14 (764)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Malina poznaje w lombardzie elegancką seniorkę Czapską. Dowiaduje się od niej o medyku, który leczy innowacyjnymi metodami osoby z wyższych z sfer. Jeziorak postanawia kupić szablę. Planuje pojedynek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Malina poznaje w lombardzie elegancką seniorkę Czapską i dowiaduje się od niej o istnieniu medyka, który leczy innowacyjnymi metodami osoby z wyższych z sfer. Andżelika wspomina o tym wydarzeniu Filomenie, kiedy ta przychodzi po zakup zabawki dla kotów. Starsza pani jest oburzona, że koleżanka o niczym jej nie powiedziała. Postanawia śledzić Malinę. Wkrótce Jeziorak postanawia kupić szablę. Okazuje się, że przygotowuje się na pojedynek z niejakim hrabią Koziełło. Na tor gokartowy na zaproszenie Daniela przychodzi Kalina z Sadrkiem. Coś jednak zakłóca przyjemną wizytę. Nazajutrz przybywa tam Beton. Prowadzi śledztwo w sprawie pobicia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...